Kniha návštěv

Datum: 24.09.2017

Vložil: Duhovka

Titulek: Duhovka 2

Ahoj holky, chtěla bych se někomu svěřit ale o tomto tématu se nemám s kým bych se mohla bavit. Nevím ani kde mám začít ale asi začnu tím kde to všechno začalo asi tak před rokem a pul se se mnou rozešla slečna. Moc jsem jí milovala a udělala bych všechno pro ní tenkrát. Její rozhodnutí jsem respektovala ale od té doby nevím co mám v životě tělat. Jinou slečnu jsem nechtěla než jí a proto jsem začala hodit s jedním klukem. Věřte že jsem se snažila aby to byl plnohodnotný citový vztah. Jenže čím víc jsem se snažila tak tím víc mé podvědomí ve snech mi dávalo na jevo že to nejde. Dost často se mi zdá o Elišce a o duhové vlajce. Čim víc jsem setrvávala ve vztahu s klukem tak jsem věděla že lžu sama sobě. Jenže problém je že moje rodina homosexualitu neuznává. Tenkrát když se to dozvědeli s Eliškou tak mi řekli že jí nikdy nechtěji vidět a že já jim dělám jen ostudu a i důvod našeho konce byla moje rodina. Eliška mi řekla že ten nátlak od mojich rodičů nedává a že bude lepší když se rozejdeme. Když mi tohle řekla tak jsem zůstala sama. Naši se mnou moc nemluvili a Eliška byla pryč, proto asi když přišel kluk u kterýho jsem viďěla že mi dává bezpečí, oporu a naši ho brali jako člena rodiny a já se cítila že zas někam patřím a že mám rodinu. Jenže dneska už nedokážu své podvědomí potlačovat. Moc jsem chtěla ale ty pocity co zažívám s klukem se nedaji vydržet. ( Mám pocit že se dusím a jeho dotiky spíše chlatí než hřejou). Nechtěla jsem mu ublížit a zranit ho. Myslela jsem že vše v sobě popřu a budu mít s nim rodinu a děti, které si strašně přeji ale ve vztahu s klukem už dál nemohu pokračovat a chtěla bych zas cítit lasku od slečny ale strašně se bojím toho že budu sama že naši se mnou zas prestanou mluvit a že mi slečna řekne že tlak od mojich rodičů neustojí. Vůbec nevím co mám dělat jen vím že všem ubližuji ale vážně nechci. Co mám dělat?? Děkuji za vaše odpovědi.





Zpět na diskuzi