Kniha návštěv

Datum: 24.09.2017

Vložil: Neznámé

Titulek: Re: Duhovka 2

Přeji krásný večer,
přiznávám, že Tvůj příspěvek jsem četla několikrát. Je cítit z něj velké zoufalství, strach. Vím to, poněvadž jsem si prožívala to samé a velmi dobře si vzpomínám, jak jsem trpěla uvězněná s myšlenky o své homosexualitě. Řeknu Ti jediné. I když Tvá rodina neuznává homosexualitu, dřív či později, zda jsi si tím opravdu jistá, jim to povíš. Asi máš krásný vztah, se svou rodinou, ale jsi jejich dítě a vždy budeš. Dřív či později, i když to chvíli bude trvat, přistoupí na to, že jsi na slečny. Když člověk nic nezkrývá, vyzařuje z něj nádherná energie, co ostatní přitahuje. Budeš šťastná, že nic neskrýváš. Velmi se Ti uleví. Možná to chvíli bude trvat Tvé rodině. Pokuď Tě skutečně milují, jako Ty je, smíří se s tím. Když uvidí, že jsi šťastná? Vždyť to je to nejkrásnější, co může být. Musíš si být opravdu jistá, že to tak cítíš. Dej tomu čas a až si opravdu budeš jistá, řekni jim to. Nemá cenu nic tajit, vždycky se jednou stejně na všechno přijde a pak to možná bolí víc. Buď taková, jaká jsi.

Přeji hodně štěstí a hlavně, netrap se tím. Život je moc krátký na to, být nešťastný. :)





Zpět na diskuzi