Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 26.03.2015

Vložil: Jana

Titulek: Jak to říct kamarádce

Ahoj je mi 25 a do nedávna jsem byla na kluky ale nedávno mě podvedl můj přítel a od té doby mě kluci spíš odpuzují. Den po rozchodu u mne byla má dlouholetá kamarádka (hetero) ze sš a utěšovala mě že to bude dobrý že si najdu jinýho a tak dál. Já jí řekla že už nechci žádnýho kluka ani vidět. Na to nic neodpověděla. Viděla že jsem rozrušená a tak mi nabídla že půjdu spát k ní aby jsem v mém bytě všude neviděla toho bývalého. Tak jsem souhlasila. Když jsme v podvečer přišli k ní, řekla Nikča že má láhev vína tak ji otevřela když jsme pili láhev poprosila jsem jí jestli by mě neobjala aby mi bylo líp.Souhlasila.Při objímání jsem cítila coješte s holkou nikdy úplně vlhko v kundičce a šimralo mě v žaludku bylo to prostě krasný po chvíli jsem cítila jak už chce přestat a tak jsem se k ní přitiskla ještě víc.Viděla že jsem trochu opilá a tak mě nechala objímat díl nevím jak dloho čas jsem přestala vnímat.Vůbec jsem nevěděla co to se mnou je.Po zbytek večera jsem na ní mohla oči nechat. Když byl čas jít spát myslela jsem že budu spát na pohovce ale řekla mi že má velkou postel a že se tam pohodlně vyspíma obě. Když se převlékala do trička na spaní byla jsem zase úplně vzrušená nevím jestli to na mě nebylo poznat.Tak jsme šli spát otočila jsem k ní zády nemohla jsem usnout pořád jsem z toho měla v hlavě zmatek.Tak když kamarádka usnula otočila jsem se k ní a dívala se na ní a za chvíli jsem byla zase úplně vlhká a vzrušená.Dokonce jsem ji chtěla políbit alspoň na tvář ale bála jsem se že bych ji vzbudiła a co by na to říkala.Později už jsem usnula taky ale v noci se mi zdálo jak se koupeme nahé samy na koupališti a jak se potom mazlíme na dece.Ráno jsem u Nikči ještě nasnídala normálně řekla ahoj a šla jsem domů.Stalose to před pěti dny
a odté doby na ni pořád myslím a zdají se mi s ní erotické sny. Chťela bych jí to říct ale nevím jak a nechtěla bych o ní přijít jako o kamarádku. Prosím napište mi jestli nemáte podobné zkušenosti a jak ste reagovali a jak to dopadlo.Nebo jen co byste mi poradili.





Zpět na diskuzi