Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 28.10.2016

Vložil: Laura

Titulek: Re: Re: nejistota

Děkuju za tvou odpověď! :) Popravdě ty pochybnosti přišly až poté, co jsme začali s přítelem sexuálně žít.. zezačátku se mi to nelíbilo, teď už je to lepší, dívám se na to jako na projev lásky, ale orgasmu stejně nedosáhnu při žádné praktice.. a pak mě napadlo - vždycky jsem myslela v představách na holky - proto to nejde.. pak nastalo hrozné období, začala jsem se kontrolovat, kdo mě vzrušuje a kdo ne, na koho se častěji dívám na ulici, přestala jsem chodit ven s kamarádkama, protože jsem se bála, že se zamiluju, celé dny jsem probrečela.. přitom všem kterým jsem se svěřila říkali, že by neměli se mnou jako lesbou probém.. ale já jsem nechtěla opustit přítele a celkově jsem si říkala, že když teď budu lesba, tak už nemůžu koketovat s klukama a to mě zase strašně baví.. pořád ještě nevím jak na tom jsem, ale spíš si myslím, že lesba nebudu, protože mi dělá dobře, když můžu motat klukům hlavy a když se mě snaží sbalit.. navíc jsem byla několikrát zamilovaná do kluků.. myslím, že příčinou toho všeho bylo, že jsme začali s přítelem spolu spát brzo (oba nezkušení) a já jsem od toho moc očekávala... a pak jsem si to začala vsugerovávat.. asi to vše ukáže jen čas.. :)





Zpět na diskuzi