Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 06.03.2015

Vložil: K.

Titulek: Prosím o radu

Před pár dny jsem poznala jednu ženu. Nemůžu na ní přestat myslet a už mi z toho začíná hrabat. Nevim co si o našem setkání mám myslet. Viděly jsme se dvakrát,už první den co jsem ji viděla tak jsem jí měla v hlavě,ale když jsem s ní mluvila podruhé byla jsem ztracená. Ale vůbec jí neznám,nevim jestli je na holky,na kluky nebo aspon bi,nevim nic. Slysela jsem,že máme radar abychom se mezi sebou poznaly,myslíte,že se tomu dá věřit? Už několikrát se mi stalo to,že jsem myslela,že dotyčná je aspoň bi,i když to na ní vůbec nebylo vidět. Párkrát jsem časem dozvěděla,že jsem se trefila,ale ne u všech jsem měla možnost to zjistit. No prostě jsem se chtěla zeptat jak to poznat? Myslim si to i u ní,ale nevim jestli si to jen nenamlouvám. Když jsem s ní mluvila podruhý tak když jsem se s ní loučila tak ona se mi tak dlouze zadívala do očí a tak hezky mi řekla ať se mám krásně. Ale to mohla říct jen ze slušnosti a já jsem si jen nasadila růžový brejle a vidim co chci vidět. Co si o tom myslíte,je možný,že se jí taky líbím?





Zpět na diskuzi