Seznam se..

Tak a tady můžeš nechat svůj vzkaz - hledáš někoho jen tak na pokec, na společné sportování, na kafčo, na pivko nebo chceš konečně najít tu pravou? Tak proč to nezkusit právě tady:))


Najdu tě?

Datum: 25.09.2017

Vložil: Nikol

Titulek: Možná jsi ta pravá

Milá slečno vystup z davu a podej mi ruku na společné cestě životem. Nevím zatím, jak vypadáš a ani kde tě hledat. Vím, že jsi musela mít zlomené srdce, tak jako mnozí z nás v životě. Zapomeň na minulost a pojď žít se mnou přítomnost a budoucnost. Chci cítit tvé polibky a něhu. Vím, že v dnešním životě je hodně těžké najít slečnu, která by nechtěla žít The L Word ale chtěla by rodinný život, jezdit na výlety, cestovat a po večerech sedět u sklenky vína. Já 25 let, Kolín a ..... pospisilova.nikytka@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 15.08.2017

Vložil: B

Titulek: Z73

Tady, to vse krasne zacalo. Stale o tebe stojim, i kdyz uz to budou pomalu 3 roky. Chci, aby to bylo zase tak uzasne dokonale. Budu rada, kdyz se ozves.

Odpovědět

—————

Datum: 09.07.2017

Vložil: Tris

Titulek: naděje

Ahoj, nevěřím že sem opravdu píšu :D. Moje snaha najít druhou polovičku mne byla marná :D. Ale něco mi říká at to zkusím :). Možná se pletu :D, ale budu ráda když najdu aspoň fajn holku na pokec možná časem kafe, procházka. No nebudeme předbíhat :D. Když budeš chtít at jsi kdokoli napiš budu ráda. Možná jsi to ty na koho celou dobu čekám :). tris18@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 06.07.2017

Vložil: T

Titulek: Žádný kreativní titulek mě nenapadá :))

Zdravím :) Jsem slečna, inu, jinak bych tu nebyla :)) :D V poslední době mě trápí chvíle, které jsou až hříšně prožívány bez nějakého druhého člověka... Jistě by to nebyl takový problém, kdybych se byla schopná bavit s vrstevníky, to je ovšem už i se snahou na bodu mrazu :)) Nebudu ze sebe dělat někoho povýšeného, někoho na intelektuální výši, komu přísluší bavit se pouze s nejvyšší inteligencí, to rozhodně ne. I přesto, že je mi 16 let, neměla jsem i kvůli tomuto v podstatě žádnou známost, s žádnou potenciální zájemkyní jsem si zkrátka nerozuměla :) Pokud by se mi někdo odvážil napsat na cookies.s.linn@gmail.com, budu jen ráda :) Doufám, že nikoho neodradí ani email, který byl vytvořen jen pro situace, kdy opravdu nepotřebuji, aby všichni znali mé jméno :)

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2017

Vložil: B

Titulek: ...

Ahoj :) Nebudu psát, že tu hledám lásku na celý život (i když by to bylo určitě fajn :D). Je mi patnáct a v mém okolí prostě nemůžu najít tu správnou dívku. Proto doufám, že bych ji mohla nalézt tady.
Jinak bydlím v Praze, mám ráda sport, hudbu a čas s přáteli. Nevím, jak psát do seznamky, tak prosím nesuďte podle tohoto výplodu. V realitě jsem docela normální :D
Moc se mi nelíbí, co jsem tu teď napsala, ale doufám, že to i tak někoho osloví.) Email: 902be@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2017

Vložil: B

Titulek: Re: ...

*2902be@gmail.com
:D

Odpovědět

—————

Datum: 30.03.2017

Vložil: D

Titulek: Samota

Eh..ahoj. Jsem D. a je mi 13 let. Nerozumím si se svými vrstevníky, mám pocit, že jsem tak nějak duševně dál. Nebaví mě nejnovější móda, drby, elektronika, ani moderní pop music. Nemám ani sociální sítě, ani nejnovější iPhone a je mi to jedno. Místo toho ujíždím na čajích, svíčkách a knihách av budoucnu bych chtěla mít zaměstnání, kde budu pomáhat lidem.
Ale přijdu si sama. Naivně (zřejmě působením snových knižních světů) toužím po někom, koho bych mohla milovat a díky komu bych si mohla připadat milována. Po dívce. Chlapci se mi ve většině případů hnusí svým chováním nebo se jich jako člověk se 152 cm děsím.
Pokud ti není více než 16 let a alespoň trochu jsem tě zaujala, dej mi na sebe kontakt. Ráda se ozvu, navzdory tomu, že tohle zakončení 'inzerátu' zní jako fraška.

Odpovědět

—————

Datum: 09.04.2017

Vložil: Nikol

Titulek: Re: Samota

Ahoj. Pripominas mi trochu sebe... Taky jsem si hledala starsi kamarady... Najit si sobe dusevne rovneho/rovnou je obcas tezke... Caj a svicky, knihy... Libi se mi ta predstava. Taky rada ctu :) Jinak studuju architekturu a zajimam se o zivotni prostredi (zero waste je moje inspirace), zdravy zivotni styl, jsem vegetarianka, mam rada zvirata (konkretne kocky miluju).... Az dostuduju, chtela bych se venovat green architekture - setrive stavby - takove, co mysli na prirodu a neni jim jedno, co se spotrebuje a jak.... Doporucuju shlednout dokument HUMAN. Tak co, shodla by ses semnou v necem?

Odpovědět

—————

Datum: 10.04.2017

Vložil: D.

Titulek: Re: Re: Samota

Stoprocentně. Kdyby se mi podařilo přemluvit rodiče, tak moc bych sama chtěla být vegetariánkou. Zatím smím pouze semivegetariánství (což se ani nedá počítat) a masu se co nejvíce vyhýbám. Zero Waste je zajímavý koncept, myslím, že se ho pokusím zapojit do svého každodenního života. A na HUMAN se určitě podívám, děkuji za doporučení. ;)

Odpovědět

—————

Datum: 23.04.2017

Vložil: Araim

Titulek: Re: Samota

Zdravíčko~
Eh... jak začít?
Myslím, že tohle je jeden z prvních komentářů tady, který mě skutečně zaujal. Je mi 15. Ani nevíš, jak moc s tebou soucítím. Sice celkem závislačím na Facebooku, ale občas mám pocit, že je to jediná věc, která mě s vrstevníky spojuje. Nikdy jsem si s lidmi nerozuměla, vždycky jsem si přišla odlišná, až přespříliš citlivá a přemýšlivá. Mentálně mladší. Svá. Uzavřená ve svém světě. občas s lidmi ráda trávím čas, ale moc sociální nejsem. Jsem vlastně pěkně stydlivá.
Mám ráda umění. Žiju jím. Miluju literaturu o lidech, emocích. Obrazy, které v tobě něco vyvolají. Víš co, zahalí tě do šálu utkaného z nitek vzdálených, niterných světů a myšlenek.
Woah. Zase jsem se moc rozepsala ;-;
Nicméně teď tak nějak trpím na zlomené srdce, protože jsem úplně pitomá a jsem v kruhu, ve kterém bloudím moc dlouho. Ach, ty nenaplněné lásky. Potřebuji poznat nové lidi... jestli chceš, napiš mi mail ^^ ecsvp@email.cz

Btw, omlouvám se, pokud je to awkward ;-;

Odpovědět

—————