Seznam se..

Tak a tady můžeš nechat svůj vzkaz - hledáš někoho jen tak na pokec, na společné sportování, na kafčo, na pivko nebo chceš konečně najít tu pravou? Tak proč to nezkusit právě tady:))


Najdu tě?

Datum: 01.10.2017

Vložil: Marie

Titulek: Re: Samota

Ahoj :) Je mi také 13. Hodně si mně zaujala. Když jsem tohle četla připadala jsem si že čtu sama o sobě. S elektronikou, hudbou a módou to cítím stejně a chování kluků ani oni sami se mi nelíbí. Moc ráda čtu a miluju zvířata, taky ráda koukám na filmy třeba komedie, fantasy atd. jo a já měřím 155 cm :P. Také bych ráda našla někoho koho bych mohla milovat a rozuměli by jsme si. Kdyby jsi chtěla a mněla by jsi zájem tak se prosím ozvy :D můj email je maruska304@seznam.cz Zatím ahoj a budu moc ráda když se ozveš :)

Odpovědět

—————

Datum: 18.03.2017

Vložil: Mazlivka

Titulek: Chceš se mazlit?

Ahoj krásky, touto cestou hledám slečnu/paní na blbnutí, mazlení, laskání, líbání, dovádění. Chci zažít vzrušení a prozkoumat tvoje tělo.Jsem zadaná a nehodlám na tom nic měnit, jen mi chybí kousek holčičí něhy :) Ve vši diskrétnosti hledám sympatickou dámu, čistotnou, s postavou akorát, preferuji věk 22-30 let, která si mě bude rozmazlovat pod peřinkou, oplatím.

Já pohledná blondýnka, 23 let, 172 cm, 64 kg, moc zkušeností nemám, ale umím se ti oddat.

Jen Šumperk, Olomouc a Brno, ale pokud neztrácíš čas, tak jsem v Brně do 20.3. ...NAPIŠ a můžeme zajít na kafíčko, nebo... ?

Odpovědět

—————

Datum: 11.03.2017

Vložil: Eliška

Titulek: :)

Ahoj:) jmenuju se Eliška a je mi 17:) hledám a doufám že touto cestou najdu nějakou slečnu (nejlépe v podobném věku jako jsem já), která by mi byla kamaradkou(ve všem) a pomohla ujasnit co vlastně chci.. Můj email je:
pampeliska9812@seznam.cz chodim na něj skoro každý den, tak snad se někdo ozve..

Odpovědět

—————

Datum: 25.02.2017

Vložil: Ja

Titulek: Vážný vztah

Hledám holcinu na vážný vztah..Najdu tě??Piš volej na číslo 774 067 670

Odpovědět

—————

Datum: 03.03.2017

Vložil: L

Titulek: Re: Vážný vztah

odkud jsi?

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2017

Vložil: Unicorn

Titulek: Hledám... najdu?

Ahojte :) hledám slečnu z okolí Plzně, na věku tak úplně nezáleží, o tom to přece není :) jen bych měla požadavek správné gramatiky a alespoň průměrné inteligence, děkuji :)) mně je 15 let, skoro teda 16, nechce se mi sem nic moc o sobě psát... Pokud bys měla zájem, napiš na cookies.s.linn@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 05.02.2017

Vložil: Yami

Titulek: Malá holka

Jsem malá třináctiletá holka. Přesto vím o tom, že se mi líbí převážně dívky. Ráda bych našla nějakou dívku, se kterou bych mohla komunikovat. Myslím na přátelské úrovni, pokud se to nerozvine. Bylo by fajn, kdyby byla v podobném věku jako já.
Těším se na případné odpovědi, Yami.

Odpovědět

—————

Datum: 05.02.2017

Vložil: Araim

Titulek: Re: Malá holka

Ahoj, je mi 15, klidně napiš na mail ^^
yumeguma@email.cz

Odpovědět

—————

Datum: 23.01.2017

Vložil: Princ

Titulek: Princeznu :* <3

Ahoj, není tu náhodou princezna :o ?
Hledám trošičku geek holku na vztah ;)
Je mi 17 let, jsem z PRAHY...
Doufám že nějaká najde...
P.S. moje FB ;)
https://www.facebook.com/reizoryuu16.07
Horvath328@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 18.01.2017

Vložil: Eli

Titulek: 18letá, mladá, zrzavá studentka hledá..

Ahoj,
:-) Hledám holčinu s níž jsi budu rozumět. Nemyslím nic vážného, hned. Káva, pokec, nákupy, výlety a tak:-) vše se uvidí. Jsem bi, poměrně extrovertní, intuitivní a kreativní člověk :-) Zajímá mě vše. Takže Pokud jsi z libereckého kraje :-) napíšeš?

Odpovědět

—————