Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 18.08.2017

Vložil: Katka

Titulek: Libi se mi.

Ahoj. Potrebuju poradit ohledne jedne holky. Zamilovala jsem se do ni ale ona je heteracka. Prosim poradte, protoze ja vazne nevim, jestli ji o svych citech mam rict a jestli o ni mam dal bojovat. Děkuju moc :)

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2019

Vložil: J

Titulek: Re: Libi se mi.

Ahoj, mám stejný problém.. Někdy mám dojem, že mě i ona má ráda... protože se ke mě chová jinak než ostatním, tak doufám, ale zase si říkám, že si to možná jen namlouvám a protože to je kamarádka, a opravdu ji nechci ztratit, tak mlčím, ale už to asi dlouho nevydržím, protože je to hrozně těžký. Já bych asi bych opatrně sondovala.. ráda bych to na ni vybalila a prostě to rozsekla, ale strach mi to nedovolí :( držím pěsti každopádně, ať už se rozhodneš jakkoli.. Moje zkušenost je bohužel taková, že to moc nedopadá dobře.. z nějakýho důvodu se vždycky zamilovávám do hetero holek :/

Odpovědět

—————

Datum: 04.02.2017

Vložil: Vzkaz

Titulek: pro R.

Drahá,
vím, že se moc neznáme. Spíš sem nechodíš, protože sem nechodí nikdo. Vím, že říkáš, že nemáš ráda lidi. Ale kdybys někdy potřebovala kamarádku, ozvi se prosím mě.

Tvoje A.

Odpovědět

—————

Datum: 09.04.2015

Vložil: ;-)

Titulek: je vse jinak uz

Dost jsem s tebou zkusila a bylo by to tak porad, nemuzu byt tva partnerka, investuj energii at uz pozitivni nebo negativni jinam..s tebou mohu byt pouze kamaradka, chci si zacit hledat vztah..

Odpovědět

—————

Datum: 26.03.2015

Vložil: Jana

Titulek: Jak to říct kamarádce

Ahoj je mi 25 a do nedávna jsem byla na kluky ale nedávno mě podvedl můj přítel a od té doby mě kluci spíš odpuzují. Den po rozchodu u mne byla má dlouholetá kamarádka (hetero) ze sš a utěšovala mě že to bude dobrý že si najdu jinýho a tak dál. Já jí řekla že už nechci žádnýho kluka ani vidět. Na to nic neodpověděla. Viděla že jsem rozrušená a tak mi nabídla že půjdu spát k ní aby jsem v mém bytě všude neviděla toho bývalého. Tak jsem souhlasila. Když jsme v podvečer přišli k ní, řekla Nikča že má láhev vína tak ji otevřela když jsme pili láhev poprosila jsem jí jestli by mě neobjala aby mi bylo líp.Souhlasila.Při objímání jsem cítila coješte s holkou nikdy úplně vlhko v kundičce a šimralo mě v žaludku bylo to prostě krasný po chvíli jsem cítila jak už chce přestat a tak jsem se k ní přitiskla ještě víc.Viděla že jsem trochu opilá a tak mě nechala objímat díl nevím jak dloho čas jsem přestala vnímat.Vůbec jsem nevěděla co to se mnou je.Po zbytek večera jsem na ní mohla oči nechat. Když byl čas jít spát myslela jsem že budu spát na pohovce ale řekla mi že má velkou postel a že se tam pohodlně vyspíma obě. Když se převlékala do trička na spaní byla jsem zase úplně vzrušená nevím jestli to na mě nebylo poznat.Tak jsme šli spát otočila jsem k ní zády nemohla jsem usnout pořád jsem z toho měla v hlavě zmatek.Tak když kamarádka usnula otočila jsem se k ní a dívala se na ní a za chvíli jsem byla zase úplně vlhká a vzrušená.Dokonce jsem ji chtěla políbit alspoň na tvář ale bála jsem se že bych ji vzbudiła a co by na to říkala.Později už jsem usnula taky ale v noci se mi zdálo jak se koupeme nahé samy na koupališti a jak se potom mazlíme na dece.Ráno jsem u Nikči ještě nasnídala normálně řekla ahoj a šla jsem domů.Stalose to před pěti dny
a odté doby na ni pořád myslím a zdají se mi s ní erotické sny. Chťela bych jí to říct ale nevím jak a nechtěla bych o ní přijít jako o kamarádku. Prosím napište mi jestli nemáte podobné zkušenosti a jak ste reagovali a jak to dopadlo.Nebo jen co byste mi poradili.

Odpovědět

—————

Datum: 07.05.2015

Vložil: V.P.

Titulek: Re: Jak to říct kamarádce

S timhle se nikde moc nechlub. Doufej, ze casem dostanes rozum

Odpovědět

—————

Datum: 14.03.2015

Vložil: Ela

Titulek: Jak vyznat lásku?

Možná blbá otázka, ale jak vyznat lásku ženě, aby to bylo jasné? Náznaky nepomáhají nebo možná je raději nechce vnímat, nevím, dáma je o dost starší, jestli si vůbec připouští...Počítám s odmítnutím, ale na druhou stranu, když člověk nezkusí, neví, jenže jak, abychom třeba dál mohly být kamarádky, kdyby neměla zájem? "Dělám" to poprvé...co myslíte, jsou lepší slova nebo činy? Díky.

Odpovědět

—————

Datum: 18.03.2015

Vložil: -------

Titulek: Re: Jak vyznat lásku?

Někteří lidé umějí být dost natvrdlí, vím to podle sebe :-). (Nízká emoční inteligence nebo tak něco...) Heteračkám tohle asi dochází ještě pomaleji (to by pak byla samozřejmě špatná zpráva, že je to heteračka) :-D Já bych to řekla natvrdo. I kdyby o tobě do téhle chvíle TAKHLE nepřemýšlela, třeba se něco změní, až začne (?) (to je dost zoufalá naděje, ale nakonec proč ne :-D).

Jinak ke kamarádství: myslím, že být kamarádkami není zcela možné ani takto, v případě, že je jedna zamilovaná.

Pro mě by bylo důležité jí to říct (taky jsem to jednou v podobné situaci udělala) proto, abych se mohla posunout dál - v horším případě se srovnat s odmítnutím a moci se poohlížet po někom jiném :-) Pro mě by tahle situace byla vyčerpávající a frustrující.

Držím palce :-)

Odpovědět

—————

Datum: 19.03.2015

Vložil: -------

Titulek: Re: Re: Jak vyznat lásku?

Mockrát děkuju! Uvažuješ přesně jako moje moudřejší já, které teda po většinu času spí ;-) O tom posunutí naprostý souhlas, stát na místě je vyčerpávající a frustrující, člověka to zžírá. Dáma asi heteračka bude, a kdyby něco vyšlo, tak patrně jedině experiment...každopádně by to chtělo vyjasnit, ať už je trapas jakýkoli, jen se k tomu "natvrdo" odhodlat! ;-) Každopádně díky za držení palců! Měj se moc hezky!!!

Odpovědět

—————

Datum: 20.03.2015

Vložil: JÁ UŽ SE JEN SMĚJU :))))))))

Titulek: Re: Re: Re: Jak vyznat lásku?

nejhorší životní zkušenost ty a tví panošové a hlavně to TVÉ pobavení a adrenalin má STEJNĚ jen krátkODOBÝ účinek...
nemyslím si, že jsi dobrý člověk hodně jsem se v tobě spletla,třešničku, jakou bys ráda nikdy nedostaneš ,-)
Vidět tě nechci a máš pravdu jako kamarádku tě taky nechci ,-)
MRZÍ MĚ, ŽE JSEM SE MUSELA ZAMILOVAT ZROVNA DO TEBE a nastartovat si tak špatné zkušenosti s ženami, nemocná z tebe nebudu nechoď mi už na oči, budu tě přehlížet stejně intenzivně jako jsi kdy přehlížela ty mě :)

Odpovědět

—————