Kniha návštěv

Datum: 19.09.2016

Vložil: Klára

Titulek: problém v sexuální otázce

Zdravím,
jmenuji se Klára. Je mi 22 let. Už od dětství mě přitahovaly učitelky na základní škole. Hlavně šlo o ženy, málokdy o chlapy. Teď studuji na vysoké škole. Tam mě minulý rok přitahovala také jedna přednášející. Teď se mi stalo ale něco nečekaného. Od neděle do čtvrtka probíhá v televizi, konkrétně v Telce, soutěžní hra Chcete být milionářem. Zamilovala jsem se tam do jednoho moderátora, který to kdysi uváděl. Byl to před pár lety sexy chlap. Nenechám si kvůli němu ujít ani jeden díl. Je to člověk z významné herecké rodiny. Jeho matka byla také pěkná, když byla mladá. Hrála např. ve filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Jeho otec je také velmi známý herec. Nevím, jestli víte, o kterého moderátora se jedná, ale můžete hádat. Ano, jde o Martina Preisse. :D :D :D Přiznám se, že líbu polštář a představuji si, že je to on. To stejné se mi stává i s ženami.Nemůžete mi, prosím, poradit, jaká by mohla být má sexuální orientace? Obecně - pořád se mi líbily ženy a teď se mi najednou začali líbit i muži. Předem děkuji za příspěvky.
Klára





Zpět na diskuzi