LGBT minorita ve volbách nepodpoří KDU-ČSL!

17.02.2010 08:48

Strana, která má v názvu slovo křesťan, popírá lásku mezi lidmi a zlehčuje diskriminaci gay a lesbické minority. Šojdrová brojí proti osvojování dětí homosexuály, tak zní název článku serveru Novinky.cz.

Lidovcům se nelíbí nedávná iniciativa ministra pro lidská práva a menšiny Michaela Kocába, která by měla vést k tomu, aby lidé v registrovaném partnerství mohli individuálně osvojovat děti. Poslankyně a místopředsedkyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová na svých stránkách spustila petici, která má tomuto kroku zabránit. Jmenuje se "dobro dětem především".

Proti petici zjevně homofobní aktivistky a poslankyně Michaely Šojdrové se dnes v síti Facebook vyjádřili také Pavel Vítek a Janis Sidovský: "VZKAZ pro paní poslankyni Šojdrovou: nesouhlasíme s Vašimi názory na gay minoritu a možnost adopce dětí stejnopohlavními páry. Jsme právoplatní občané České republiky, platíme stejné daně jako ostatní spoluobčané a neznáme důvod, proč bychom měli být znevýhodněni. Gayi jsme se nestali díky špatné stravě, ale z boží vůle. Zdraví Janis Sidovský a Pavel Vítek"

 

Petici můžete podepsat zde: https://www.glpartnerstvi.cz/component/option,com_artforms/Itemid,14/formid,1/

—————

Zpět