Kniha návštěv

Datum: 08.03.2015

Vložil: Boden

Titulek: To jsem celá já.

Ahoj,
Je mi 23 a uz neresim tolik svoji orietaci jako driv. Nechavam veci plynout a hlavne je nechavam at prijdou sami. Chodila jsem driv s holkou a pak jsem byla dlouho sama. Vim o tom ze jsem ji milovala a asi vic nez bylo zdravo. Pak mi ale prisel do cesty kluk. Nijak jsem to neresila a je mi s nim fajn ale vim ze ho nemiluji. A hodne me trapi, ze on me jo. Je tak hodny a nechci mu ublizit a je mi s nim fajn. Jenze nekdy mam pocit ze jedna moje cast je svazana a kdyz s polu spime tak to neni prodte ono. Poprve jsem i dokonce brecela ale nijak jsem to neresila. Protoze jsem byla zvykla na holku. Jenze posledni dobou se mi uz o tom zdaji i sny. A je to cim dal horsi. Je to vedsinou stejne, jsem s nejakou osobou napr. s mamkou a rikam ji dokola jsem lesba a mam u toho pocit vybuchu, vzteku nevim vsechny emoce se ve me perou v tom snu. Vzdy se z toho az probudim. Nechapu ani proc vlastne v tom snu je mamka kdyz to ona nikdy nepochopi. A hlavne asi ja sama se uz bojim chodit s holkou, tenkrat ta slecna me stahla na hodne krute dno.





Zpět na diskuzi