Kniha návštěv

Datum: 21.05.2015

Vložil: Bára

Titulek: Re: Totálně zmatená

Díky, holky. Nejvíc mi na tom všem vadí ta nejistota - najednou fakt nevím, jak si představovat budoucnost, jak se s tím vším vypořádat, najít cestu, po které chci jít, smířit se s ní, najít vnitřní klid a sdělit svoje plány rodině a přátelům. Hlavně můj mozek momentálně pracuje na principu "měla bych jednou žít s mužem a časem založit rodinu", mám to tak prostě zažité díky okolí a hrozně mě na jednu stranu mate, že by to mělo být jinak. Jde mi samozřejmě hlavně o to, abych byla šťastná (a mému okolí doufám taky) a jakmile bych se smířila s tím, že jsem lesba (nebo bisexuál), dokázala bych si prosadit, aby se mi ostatní nepletli do toho, s kým žiju a kdo mě dělá šťastnou. Pravda je, že teoretizováním doma o sobě asi moc nezjistím, ale rozhodně nejsem připravená vyrazit ven a s někým něco zkoušet. Časem k tomu možná dospěju.
Ještě jednou díky, vážně se mi hrozně ulevilo díky možnosti někde vykřičet svoje tajemství, i když to bylo jen na anonymních netových stránkách. Dodalo mi to odvahu naznačit mojí nejlepší kamarádce, že se teď cítím trochu ztracená a nevím, jestli někdy budu schopná spokojeně žít v trvalém vztahu s mužem, čímž se mi ulevilo ještě víc - i přesto, že jsme vlastně vůbec neprobíraly, že bych mohla jednou žít se ženou.





Zpět na diskuzi