Kniha návštěv

Datum: 23.07.2015

Vložil: Lucienea

Titulek: Re: Re: Totálně zmatená

Ahoj,
já jsem to měla ještě nedávno dost podobně. Máš pravdu, že právě ta nejistota je na tom to nejhorší...obě možnosti jsou vlastně v pohodě, když jsem nad tím tak přemýšlela, bylo mi celkem jedno, jestli jsem na holky nebo na kluky. Věděla jsem, že bych se s tím prostě smířila. Ale když si člověk není jistý, je to o dost těžší.
Mně úplně nejvíc (po psychické stránce) pomohlo svěřit se s tím nejlepší kamarádce. Pak jsem se svěřila ještě jednomu kamarádovi, s oběma jsme to probrali a já zjistila, že je to vlastně docela v pohodě. Máš na zjišťování kolik času chceš, říct to můžeš komu chceš a je to prostě celé na tobě. :)
Druhá věc, co mi hodně pomohla, bylo to, že jsem se sešla s několika lesbama. Trochu jsem se toho ze začátku děsila, ale nechtělo se mi jen tak sedět doma a čekat. A to bylo tak hrozně v pohodě, že mi to zvedlo náladu a sebevědomí natolik, že jsem se ještě ten večer odhodlala a řekla to doma...
Myslím, že není nutné zatím moc myslet na nějakou vzdálenou budoucnost. Prostě počkej a uvidíš, kam tě srdce potáhne :)





Zpět na diskuzi