Kniha návštěv

Datum: 05.04.2017

Vložil: Peťulka

Titulek: Jinakost je dar

Ahoj mému srdci drahé lesby!
Píšu Vám, přesto, že jsem chlap, na což nejsem úplně nejhrdější, protože chlapi ve větší či menší míře můžou za to, jak to na téhle planetě vypadá a s jejich nafoukaností a namyšleností bůhví na co jsem se nikdy neztotožňoval.
Byl jsem vychován dvěma specifickými ženami, a také jako kamarádky jsem měl jenom dívky a ženy všeho věku ( což byste mohly říci, že chlap tíhne k ženskému pohlaví, ale u mě to přesto bylo jinak) a leckteré pochybnosti kam vlastně kráčím a co jsem zač jsem řešil hledáním v mnoha filosofiích.
Vždy jsem prosazoval, že jsou ženy mnohem lepší než chlapi, až mi jednou jeden nafoukanec řekl, proč jsem se tedy nenarodil jako ženská a já jsem mu odpověděl a zároveň jsem najednou zcela jasně viděl, o co u mě jde – řekl jsem mu, že jsem se narodil jako chlap proto, aby se na mě takovýhle tupouni nesápali. Uvědomil jsem si, že jsem vlasně lesba v mužském těle, na což jsem hledal odpověď v regresi, meditacích a vnorech, až jsem měl to štěstí, že jsem v Londýně narazil na mexického šamana. Byl to vlastně Indián z poloostrova Yucatan s mexickým občanstvím a měl syna v Londýně. Samozřejmě uměli oba anglicky, což mi umožnilo s nimi komunikovat, protože španělština není úplně můj nejsrozumitelnější jazyk. A když jsem mu o sobě vyjevil, co mě trápí a jaké odpovědi hledám, okamžitě řekl, že jsem přesně adept, aby mě zasvětil a přes rok mi dával poměrně dost do těla, a zároveň mi rovněž osvětlil, proč tu na této krásné planetě jsme, a že většina populace, kteří jsou klasicky XX nebo XY, takzvaně heterosexuální jsou v podstatě neschopni pochopit tajemství jinakosti.
Většina žen, s kterými jsem se stýkal, a které byly víceméně normální, ode mne čekali, že jsem v podstatě chlap a že tudíž moje aktivity budou směřovat k postavení domu a zplození syna, což zrovna nebyl můj cíl.
Byl jsem zasvěcen nejen do tajemství jinakosti, ale i do důvodů, proč tu na této planetě jako lidé jsme.Což se většina filosofií také snaží řešit, ale většinou ne komplexně s ohledem např. na jinakost. A protože vylepšení života a nalezení pravé radosti z jinakosti není jen psychologizování, musí se učinit určité magické kroky, které mohu udělat pouze v individuálním zasvěcení.
SHAMANYKA - lgbt.shamanyka.cz





Zpět na diskuzi