Najdu tě?

Datum: 09.08.2009

Vložil: Eva

Titulek: Už to musim skončit!

Ahoj všichni...mů první vztah ... eh ... pořád trvá a já tu slečnu miluju, ale ona má kluka ... mě sice říká jak mě miluje, a že s nim to má jen proto aby to zjistila, a že jí blbí najednou ho pustit k vodě (slíbila mi, že až se s někym vyspí, ta už budem jen spolu) a nedodržela to...:'(už je to dobrej měsíc a já se z toho ořád nemůžu dostat. Před našimi přáteli jsme jako kámošky, ale v soukromí už ne. Sice se o nás dovídají víc a víc lídí, ptž jim to společně říkáme, ale ona stejně pořád je s tim klukem a když přijedu za ní je tam ten kluk. Rozhola jsem se, že to tomu klukovi řeknu jak to snáma je, a že jí miluju, ale ono se nic nezměnilo. Pořád se chová stejně, jako by to ani nevěděl. Já jsem ještě s klukem nespala a ani nevím jestli s nějakým klukem chci spát. Jsem lesbička to vím na 100% ale je mi takové blblé říct jsem lesba a někdo se mi zeptá a spala jsi s klukem a já řeknu ne a oni na to tak jak to víš. A vysvětlujte jím, že to prostě víte! Je tu někdo taky tak,že ví,že je na holky a s klukem nikdy nespal? No ale abych se dostala konečně k závěru. Prostě tenhle trojitej zapeklitej bolestivěj vztah už nechci. Když jsem jí řekla vybe si(což je dost hnusné, ale kdyby mě milovala nění co řešit né?!) tak řekla,že si vybírat nebude, že radši nechá oba. A tím dokazuje,že k němu taky cítí hodně...no a já se bojím, že ho začne milovat a co já pak?!:'(...tak to chci postupně skončit já...bude to hodně těžké, protože jsme toho spolu zažily a překonaly mooc!!!jsme spolu přes 2 roky...ale takhle už to dál nejde...tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu není někdo kdo by mi s tímhle mohl pomoct a podpořit mě...Děkuju...můj emal je berunda333@seznam.cz





Zpět na diskuzi