Jak a kde sbalit holku?

Datum: 30.07.2014

Vložil: Laura

Titulek: Jak dál

Ahoj všichni,
chci se s Vámi podělit o můj příběh a budu moc ráda za radu. Tak tedy ...
Od dětství jsem cítila větší náklonnost k holkám, kluci byli spíše kamarádi. Moje první dva vztah byly v 9. třídě s holkami. Po té přišly taneční tam jsem narazila na prvního kluka, pak jsem měla druhého i třetího ale něco mi na tom vztahu chybělo. Necítila jsem lásku ani žádnou sexuální přitažlivost, sex byl spíše nutností. Rozhodně to nebyly ty krásné pocity, co jsem kdysi zažívala. Vždy mě to táhlo k holkám, být v jejich společnosti atd ... Teď jsem si řekla, po střední škole, že je čas najít si přítelkyni. No a můj problém je ten, že pro mě ve 20 je vše nové ohledně "našeho světa". Měla jsem už pár schůzek, pokaždé s jinou. Vždy byl u mě zádrhel v tom, že na začátku každá mi vysypala kolik měla přítelkyň atd. a já jsem na to neměla, co říct. Navíc já se ráda oblékám vkusně, nemyslím šaty, ale jako holka, nikoliv vytahaný triko atd. (BTW přijde mi absurdní někoho soudit podle oblečení a navíc jsme na holky a ne např. na mužatky, ne? :D) Takže podle mě si usoudí, že jsem nějaká experimentátorka, nebo jsou po rozchodu a nemají to v sobě vyřešený atd. a skončí to. Celkem mě už to bolí. Možná je to tím, že hledám jen na seznamkách ale jít sama někam do klubu nemám odvahu ... Co si myslíte celkově? Nebo kde a jak se seznámit? Díky moc :)





Zpět na diskuzi