Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 15.02.2009

Vložil: Binks

Titulek: Re: Skrytá identita

V partnerství je to o důvěře. Samozřejmě se stává, že je důvěra zrazena, ale to není důvod lámat nad vším hůl. A vyřešit žárlivost tím, že svému partnerovi/svojí partnerce řeknu, že si každý budeme dělat, co chcem,a spát s kým chcem, mi jako projev důvěry nepřipadá. A to, že si partner/ka s někým zaflirtují, ještě nemusí znamenat, že s tím člověkem chtějí spát. Většinou jde jen o hru nebo o zvednutí sebevědomí. Někdy taky o práci. :o) Mně, kdyby partnerka řekla, že si budem dělat, co chcem, tak jí pošlu do háje. Navíc, když jsem ve vztahu spokojená po všech stránkách, tak nekoukám jinde. Zkus změnit trošku přístup a víc věřit, než tě pohltí paranoia a strach z partnerských vztahů. I já mám srdce zlomené rozlámané natolikrát, že kdybys ho vzala do ruky, tak se ti prosype mezi prsty. Ale pořád jsem ochotna tu sypkou kupičku někomu svěřit a věřit mu, že jí nerozhází po pastvinách. Možná ti budu připadat jako naivní, přehnaně optimistickej blázen...Ale jsem věčně šťastnej člověk a svým partnerkám budu vždycky vděčná za všechno, co pro mě udělaly a že mi věnovaly svoji pozornost i sebe.





Zpět na diskuzi