Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 22.04.2014

Vložil: Moli

Titulek: Vnitřní rozpor

Ahoj,

je mi 17 a stále nedokážu určit svou sexuální orientaci. Intenzivněji se tím zaobírám už 2 roky bez přestávky, ale bezvýsledně. Vím, že v tomhle věku bych to už měla poznat, ale myslím, že nemám dostatek zkušeností, jinak si to nedokáži vysvětlit.

S klukama jsem nikdy nic neměla, jen to dětinské "chození" a padla nějaká ta pusa, ale to je vše. V jejich přítomnosti se cítím nesvá a stydím se, nevím o čem mám mluvit, raději rychle konverzaci opustím.

S holkama to není o nic příznačnější, s žádnou jsem nikdy nechodila ani se do žádné nezamilovala. Je pravda, že jedna spolužačka je pro mě jiná než ostatní, pokaždé, když na mě promluví, něco se ve mně pohne, obdivuji ji a chtěla bych s ní být aspoň kamarádka, ale ani to nedokážu, jsem tak trochu introvert.

Shlédla jsem mnoho L filmů, seriálů a přečetla něco z Literatury. Vždy to ve mně vzbuzovalo jakési příjemné pocity, když si dvě hrdinky daly pusu, nebo si vyznaly lásku, to se mi u "normálních" filmů nestávalo.

Fyzicky jsou na tom obě pohlaví skoro stejně. Na holkách mě nejvíc přitahují jejich rty, je mi mnohem příjemnější představa polibku od holky, než od kluka.

Možná můj největší problém je, že si to nedokážu přiznat, něco tuším, ale nevím to jistě, 'třeba to tak není' říkám si. Možná ještě přijde TEN pravý. Nevím, ještě pořád jsem zmatená.

Tímto bych chtěla požádat o jistou pomoc, či radu, moc by mi pomohla. Předem děkuji.





Zpět na diskuzi