Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 23.07.2014

Vložil: x

Titulek: Re: nejistota

Sama nevím, mám to podobně, někteří chlapi mi přijdou hezký a atraktivní, ale polibky atd., prostě to nejde. Ačkoli, když byl tuhle jeden ke mě přitisklý, tak...nebylo to nepříjemné, protože jsem byla nadržená jak králík a nechápu proč, možná je to jen obdobím. Sice je to asi hloupost, ale v nějakém horoskopu na červenec jsem četla: "koncem měsíce přijde na řadu Štír a jeho tajemné sexuální chutě ovlivní všechny bytosti na zemi"... Uvidíš, třeba se to časem srovná. Nebo budeš prostě více variabilní, a to je taky dobře. Nikdo nevíme kdo jsme. V určitých chvílích jsme sice to, co si myslíme, že jsme, ale jsme to skutečně? A je to napořád?
Jinak zpět k věci, nemám tolik zkušeností, abych ti dokázala odpovědět na základě toho, cos napsala, jestli jsi hoLka nebo ne, ale osobně si myslím, že na tom není vůbec nic divného. Coming out je celkem zásadní zlom a psychika na to reaguje. To, co bylo léta stažené a skryté vystupuje ven, otvírají se dříve zavřené brány, člověk může začít vnímat svět objektivněji.. co dříve bylo pasé, je teď reálné. Dej tomu čas, určitě to dopadne dobře a ty budeš v životě šťastná a budeš vědět na čem jsi.





Zpět na diskuzi