Co mě na holkách přitahuje?

Datum: 13.08.2014

Vložil: xxx

Titulek: Re: Kolegyně

Ahoj. Naprosto soucítím.. :-( Abych se taky o něco podělila.. je mi 21. Vždycky jsem tíhla ke klukům a byla si jistá, že jsem hetero. Neřeším teď to, že se normálně koukám po hezkých holkách, to děláme asi úplně každá. Jenomže.. teď jsem na celé prázdniny v zahraničí. A asi jsem se tady zamilovala do jedné ženy. :-( Ze začátku jsem si říkala, co se to sakra děje.. pak mi to pomalu začalo docházet. Vždycky, když se s ní mám vidět, tak nastane okamžitě nervozita, já nemůžu nic jíst, srdce mi tluče na poplach. Vyloženě vyhledávám její přítomnost. Nemluvím už o tom, že si z ní strašně ráda dělám srandu - flirtuju? :-) Ale ještě mi nepřipadalo, že by jí to nějak vadilo, naopak se chytá.. A strašně ráda se jí dotýkám.. (většinou je to vážně úmyslně, ale jen tak lehce, když jdu třeba kolem, nebo podobně).. když jdeme třeba vedle sebe, tak pokaždé hrozně blízko a dotýkáme se navzájem rukama.. No.. a když se jí dotknu, tak mnou projede snad tisíc čertů.. Jinak mám doma přítele, se kterým jsme spolu téměř 3 roky. Na sex s ním bohužel nemám ani pomyšlení :-( A když tu za mnou jednou byl a my se milovali.. myslela jsem jen na jednu věc - na to, že je to ONA. Průser celkem :-( Tak co teď :-P nejhorší je, že se pak vracím domů a vůbec nevím, jestli to zvládnu a jak to zvládnu. :-( Upřímně se mi zpátky ani nechce...





Zpět na diskuzi