Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 10.11.2009

Vložil: Ha...

Titulek: pomoc

Ahoj,potřebuji se někomu svěřit a pochybuji, že to někdo z mého okolí pochopí...je mi 21 let..celý život jsem heterosexuál, nikdy mě ani nenapadlo že by to mohlo být jinak...měla jse několik vztahů s muži,ale vždy dopadli krachem a zklamáním..jednou jsem se náhodou přes kamaráda dostala do podniku,kde se scházejí samé lesbičky...v jejich přítomnosti mi nebylo vůbec nepříjemně ba naopak ale pořád jsem tomu nijak nevěnovala pozornost...v tu dobu jsem měla schodou okolností jeden nepříjemný incidet..znásilnění na které do smrti nezapomenu a které mi neustále běhá před očima..pak se mi stala věc o které nevím co si mám myslet...zamilovala jsem se do své kamarádky...která je na holky..dlouhou dobu jsem to tajila ale muselo to ven tak jsem jí vše řekla..od té doby spolu udržujeme poměr..nikdy v životě mi s nikým nebylo tak nádherně jako s ní, nedokážu popsat pocity které prožívám když se mě dotkne nebo se na mě jen podívá..jsem schopna pro ni udělat cokoli na světě jen když jí tím udělám radost..nevím jestli je to vše jen tím že mám teď z chlapů hrůzu, jestli se vše vrátí časem do starých kolejí a jestli to není jen pobláznění..dá se ale tak silnému citu co cítím říkat pobláznění? nevím si s tím rady a potřebuji poradit..





Zpět na diskuzi