Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 27.01.2010

Vložil: Deneb

Titulek: Trápím se, už dlouho

Ahojky,
žiju v dlouhodobém vztahu se svým přítelem, jsem spolu skoro 8 let, před ním jsem měla jen jeden sexuální vztah s klukem, ale nebylo to ono. Se svým přítelem jsem začala žít, poznávat sebe, i sexuálně. Byla to láska jako trám, z mé strany děsivě závislá, po dvou letech jsem se probudila a začala o sobě pochybovat. Mám od dětství nejlepší kamarádku, na které jsem před vztahem byla hodně závislá..byla pro mne vším, skvěle jsme si rozuměnly, probíraly všechno, sexualita mi nechyběla...po dvou letech mého intenzivního vztahu s přítelem jsem se s ní viděla a bylo to naprosto skvělé, chápala mne, cítila sjem se jak v nebi a tehdy mi to došlo, že je mi s ní lépe jak s ním. Strašně jsem se vyděsila....začala jsem poprvé vnímat svou nejistotu, svou tozhu po ženě...s přítelem jsem to překonala, je to nejskvělejší člověk na světě, miluji ho...ale vím, že mě přitahují ženy, cítím to...muži taky, ale jako by těch opravdu zajímavých bylo málo...náš vztah pokračuje, bydlíme spolu 4 roky, dokonce jsme se zasnoubili a máme se brát....a ano opět se trápím, trápím se tím, že mě přitahují ženy...mé sexuální fantazie jsou často se ženou...on mě miluje, o mých nejistotách ví....náš vztah už není vášnivý, jako na počátku, máme problémy, ale nic neobvyklého...Nechci ho zklamat, nebo mu ublížit, je to pro mne moc těžké, nedovedu si představit život bez něj, ale moje předatvy mě neopouštějí. Nejraději bych je neměla, ubližuje mi to, nemůžu se s tím smířit.
Když mě přepadne úzkost, cítím se jako srab, který nedokáže jít do nejistoty a zkusit si žít sama, na druhou stranu vím, že takového skvělého chlapa bych už nikdy nenašla...
V sexu máme problémy, občas to opravdu neklape z mojí strany.... fakt se trápím.
Omlouvám se, že to sem všechno tak vyplivuju, ale asi bych potřebovala se vypovídat, najít spřízněné duše...nevím co dělat, podvést jej bych morálně neunesla, opustit ho nedokážu, zůstat s ním dokážu jen z nejistotou....je to jako sophiina volba, teda aspoň tak to cítím...





Zpět na diskuzi