Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 31.01.2010

Vložil: nejdyn

Titulek: Re: Trápím se, už dlouho

Zdravim Deneb,
docela silný kalibr slov si tu na nás "vyplivla", musela jsem si tě přečíst dvakrát po sobě, abych vůbec byla schopna reakce, kterou si..určitě..zasloužíš!
Nicméně, co poradit ženě, která se zdráhá překročit práh své fantazie?
Když jsem byla onehdá na počátku své nejistoty podobně jako ty (přítel, společné bydlení, dokonce u mě i dítě..) plná otázek co bude dál pokud udělám to či ono rozhodnutí nebo naopak, co by se stalo neudělat nic a nechat věci tak jak jsou, zeptala se mě jedna slečna (z chatu) co vlastně jsem, jestli lesba nebo bisexuálka. Bylo to pro mě zvláštní v tom, že do té doby jsem o svém zaměření takhle nepřemýšlela. A proč ne? Protože jsem svého přítele opravdu milovala. Všechno co jsem pro něj mohla udělat mi působilo radost..tedy i sex, který, ale mě nic moc neříkal. Tehdy jsem v tom neviděla žádnou ztrátu..pro sebe, hlavně když jemu bylo fajn. Vím, většina z nás víme, že vztahy nejsou jen o sexu, ale jsou jeho velkou podstatnou součástí a jestliže ty už teď víš kam směrovat svoji touhu, je jen otázkou času, kdy "morálně uneseš" a stane se to po čem toužíš..bez ohledu na to jak moc svého přítele miluješ. Nemám na mysli jentak mít náhodný sex s ženou jenom proto, že byla příležitost..ani bych tě na to netypovala! Ale klidně si dokážu představit situaci, kdy tě svede ta kamarádka o které tu píšeš ( a neřeš prosím to, že ona je určitě na kluky..o to tu nejde..jen fantazie (v reálu i docela často ozkoušená), holka, kterou dlouho znáš, věříš ji a navíc se ti už dlouho líbí..podlehneš snadno a v tu chvíli to s morálkou nemá co dělat.
V tvém psaní je hodně otázek, podotázeki pro mě. Zřejmě se bojíš své nejistoty, která spočívá v budoucnosti vztahu mezi ním a tebou a máš strach ublížit svému příteli, protože on je táák hodný, ale jak si napsala.. o mých nejistotách ví.., ale ty už nejsi tak nejistá ne? Víš přece, že krom něho toužíš i po ženě..dokázala bys mu tohle říct?
Předem se omlouvám jestli jsem ti tím, co jsem napsala, spíš nezhoršila tvoji situaci než, že obráceně, trošku jsem doufala..čistě sobecky :-) .., že na tvůj příběh tu vyčtu vícero reakcí, ke kterým se později přidám s názorem, ale..jak už jsem napsala na začátku..silný kalibr, tak se nedivím, a ani ty se nediv, že nám chybí možná odvaha, možná cit, proto, rozlousknout ten tvůj oříšek ;-)
Pokud bych ti mohla přes psaní víc pomoc, jestli to chceš, nech mi tu tvůj email, ozvu se. Jinak se měj hezky..upřímě držím palce!





Zpět na diskuzi