Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 30.03.2010

Vložil: Zi

Titulek: Re: zmatek

Ahoj,
zapomen na sebevrazdu! Jedna vec je si neco uvedomit a druha se s tim smirit. V dobe sebeuvedomovani clovek mysli na spoustu veci, otazky typu proc zrovna ja jsou na dennim poradku, ale jakmile se toto obdobi prekona, clovek si uvedomi sam sebe a prijme se takovy, jaky je (coz je nekdy dlouhy a dost slozity proces), tak ma vyhrano - ma se rad takovej, jakej je, tak ho ma rado i okoli a ver, ze takhle smirenej clovek by uz jen tak nemenil. To bylo jen osvetleni toho, ze myslet na sebevrazdu je strasne jednoduchy, ale co se tim docili? Vubec nic, lepsi je se s tim poprat a pak uzivat naplno zivota, protoze zivot stoji za to zit!!!
Ty mas v sobe chaos, ale to jeste neznamena, ze musis byt zakonite lesba, mysli na vas vztah, na to, jak je vam spolu dobre a ze spolu stravite jednou zbytek zivota. Jestli si tohle vsechno umis predstavit, pak neni proc mit obavy - to ze se ti libi nejaka holka, nebo te snad i pritahuje, jeste vubec nemusi nic znamenat. Jestli si vsak pri sexu se svym partnerem predstavujes holku, nebo na to ustavicne myslis, driv nebo pozdeji te tvuj chtic dohoni. Jde o to, jestli nebude tak silny a ty ho dokazes potlacit a nebo zkusis nove dobrodruzstvi - ale na rovinu, my L holky nemame rady, kdyz si s nama jen nekdo pohrava, takze jestli do toho opravdu budes chtit jit, tak az v dobe, kdyz si opravdu uvedomis, ze vztah s klukem neni to, po cem v zivote touzis.





Zpět na diskuzi