Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 10.09.2010

Vložil: Bleibt

Titulek: zmatek

Ahojky. Vždycky jsem byla vychovávaná v tom, že je normální být heterosexuální, asi jako většina lidí. Proto jsem také měla dva normální vztahy s muži a teď prožívám třetí (s partnerem jsem 4 roky a z toho 1rok spolu bydlíme). Dívky se mi líbily vždycky, buď učitelka ve škole nebo vedoucí na táboře, ale nikdy jsem si nepřipustila, že by to mohlo něco znamenat. Ale zhruba před rokem jsem poznala jednu dívku a můžu říct, že jsem v životě k nikomu necítila to co k ní, toužila jsem po tom být s ní, líbat jí, dotýkat se jí, cítit její vůni a vždy mě chytal záchvat paniky a zimnice, když jsem na ní myslela. Nic z toho nakonec nebylo a já zůstala s přítelem a se značným zmatkem v hlavě i v srdci. Teď se na obzoru objevila další dívka, tentokrát stoprocentně na dívky a já prožívám zase naprostý zmatek. Přitahuje mě, ale nejsem si sebou jistá. Co když si to jen nalhávám, co když chci jen zažít změnu? Nechtěla bych jí ublížit a slibovat jí něco co možná nebude. A samozřejmě se také bojím, ve vztahu s přítelem jsem už moc dlouho, moc jsem si na něj i jeho rodinu zvykla a bojím se tu jistotu opustit. Teď nevím co dělat, ale zjistila jsem, že ani k jednomu muži, s kterým jsem kdy byla, jsem nic pořádného necítila. Jak zjistit jestli jsem nebo nejsem na dívky? Většinu dnů teď probrečím, protože si s těmi city nevím rady. Děkuji za každou radu.





Zpět na diskuzi