Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 11.09.2010

Vložil: Naegleria

Titulek: Re: zmatek

Ahoj, jsem na tom dost podobně, se svojí nejistotou už funguju víc než dva roky... Taky jsem měla normální vztah s mužem, ale pak člověk potká někoho jiného, myslím tím slečnu a svět se obrátí vzhůru nohama... Jestli to dobře chápu, na přítele jsi spíš zvyklá, než že bys k němu cítila něco, co bys mohla pojmenovat jako láska. Nedovedu Ti poradit, jestli se opustit tu jistotu, kterou máš a zkusit vyšlápnout z těch zaběhnutých kolejí (to nakonec nejsem schopná poradit ani sama sobě), ale aspoň u mě ta nejistota sílí a od doby, kdy mě napadlo poprvé, že mi muži moc neříkají, už mě nikdy nepustila. Je na zvážení, jestli chceš zůstávat ve vztahu, který Ti moc nedává s možností, téměř hraničící s jistotou, že se někdy objeví další žena a zmatek se bude opakovat, jen bude o něco těžší něco měnit. Možná je lepší zkusit to teď a zariskovat, než přijít v padesáti na to, že jsi mohla žít mnohem spokojeněji. Je to těžké, taky moc nevím, jak s tou nejistotou naložit. Jen... smím se zeptat, trápí Tě víc představa, že ublížíš příteli, nebo té slečně? Přeju hodně štěstí, ať už to bude jakkoli...





Zpět na diskuzi