Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 13.04.2011

Vložil: ***

Titulek: pomooc...

Ahoj :)
Dizi poradnu navšěvuji poměrně často, vždy když si přečtu náký příspěvek říkám si že spoustu věcí mám stejné... Je mi 22 let a mám přítele, na kterém mi moc záleží. Ale asi před rokem se něco ve mě zvrtlo, zamilovala jsem se do mé hetero kamarádky a před pár dny jsem se odvážila jí něco naznačit že se mi líbí ženy, byla trochu vykulená, ale ustála to. Já mám z toho smíšené pocity a mám strach že jí stratím, je až po uši zamilovaná do svého přítele. Pokaždé když jsou spolu tak žárlím a chce se mi uvnitř sebe brečet. Nevím co si mám myslet, přitahují mě muži ale i ženy, představuji si skoro každou noc před tím než usnu že je u mě. Nevím s kým si mám o tom popovídat, nevím zda jsem závislá jen na ní. Láká mě sex se ženou, 2 L slečny se našly,ale mužského tipu a ty mě bohužel nepřitahují :( a hlavně jsem potřebovala poznat sama sebe a tím jsem je nechtěla zraňovat, tak jsem radši od toho dala ruce pryč :( Cítím se tak strašně bezmocně, bojím se pravdy. Chtěla jsem se seznámit s mladou slečnou co má podobné potíže, (přítele) a strach si něco přiznat. Nevím kde ji hledat :(





Zpět na diskuzi