Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 04.03.2013

Vložil: Zuzí

Titulek: Asi budu trochu jiná.....

Ahoj. Jsem 23letá studenka vysoké školy, mám i brigádu. V podstatě bych si ani neměla stěžovat. Jenže mě moc trápí jedna věc, kterou žádná z mých kamarádek nepochopí. Mě vůbec není dobře ve vztazích s klukama. Pokaždé to skončilo špatně kvůli mě, protože jsem s nimi nechtěla spát. Jsem raději mezi holkama, nejen kvůli tomu, že se nemusím bát, že by mi chtěl někdo ublížit. Prostě nakupování s kamarádkou, povídání v čajovně nebo v kavárně, návštěva knihovny,divadla nebo kina, sdílení zážitků, to, čemu se říká přátelství má pro mě větší hodnotu než rande s klukem. Možná na to všechno jen nejsem připravená. Ale stejně, co když mě to, že je mi líp s holkou, neopustí? Protože tenhle stav trvá už od školky, přesně od 2,5 let. Vždycky jsem byla raději s holkama. Jak to pak řeknu? Jsem ráda upřímná a občas opravdu říkám věci, tak jak jsou, ale když to v tomhle případě tak udělám, tak zklamu strašně moc lidí. A o některá přátelství vážně nechci přijít jen kvůli tomu, že bych byla jiná a ostatní to nepřijali. Mám strach. Proto jsem se uzavřela do sebe a mám jen 2 blízké kamarádky a často je mi smutno. Všichni mi závidí dobré studijní výsledky, i to, že nejsem úplně hloupá a po velké dřině se naučím i cizí jazyk, ale na co tohle všechno, když mi to nepřináší radost? A když tu radost mám, tak jí nemám s kým sdílet. Tak ráda bych měla někoho, koho bych mohla objímat, ke komu bych se mohla občas přitulit a povídat si,radovat se z maličkostí. Jsem spíš takový povídálek, kterého to fyzično až tolik nezajímá. Sama taky nepřipomínám někoho z přehlídkových mol.Částečně je to důležité, babička říkala, že tvářka není lhářka a v mnohých případech má tohle pořekadlo pravdu, ale mě daleko víc osloví to, jak se kdo chová(hlavně vůči mě), než jak vypadá. Udělá mi velkou radost,když by se někomu chtělo mi napsat a vyjádřit se k tomu. Budu se těšit. the.secret.circle@seznam.cz





Zpět na diskuzi