Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 14.03.2013

Vložil: Ooo

Titulek: Jak to mám?

Ahoj, je mi 20 a právě prožívám svůj první vztah s klukem. Vídáme se jednou týdně. Když spolu nejsme tak na mě čím dál víc (den po dni) padá, to že jsem třeba na holky, trápí mě to. Pořád nad tím přemýšlím. Dokážu si představit ledascos, obvykle přijde takovej divnej pocit, když se třeba dívám na nějakou fotku, nebo video (nikoli lesbické)... takové hnutí. Ne, že bych měla pocit, že ji musím mít a hned se nějak sbližovat fyzicky, ale něco tam je... Sama nevím, co... Střídá se to s fázemi absolutní zamilovanosti do přítele. Když jsme s přítelem, tak je to perfektní a moc si to užívám i fyzické kontakty, ale jakmile jsem sama a přijdou na mě takové myšlenky, tak je mi z toho částečně zle, na druhou stranu to není úplně nepříjemné... Dokonce občas mám pocit , že to tak je, že jsem na holky... Že bych se přímo do nějaké kámošky zamilovala se asi říct nedá, jednou jsem měla silné puzení se jedné spolužačky dotknout, ale neudělala jsem to a od té doby pozoruju, jak to s ní mám, ale nezdá se mi, že bych na ni potřebovat nějak sahat... Ani si na ni nevzpomenu, když jsem sama. Jsem zmatená a je to docela vyčerpávající...





Zpět na diskuzi