Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 03.04.2013

Vložil: Denisa

Titulek: zmatenost nadevse

Zdravim, potrebovala bych poradit, nevm totiz jestli jsem hetero nebo lesba, od ala si pamatuji ze se mi libili kluci (herci, zpevaci, svalovci) no proste chapete, obcas byla nejaka dusevni pritazlivost k ucitelce , ale s laskou to nemelo nic spolecneho- mely pritele a ja nezarlila , bylo mi to jedno at si maji koho chtej. Naklonnosti pokracuji dodnes ale opet to nevipada na lasku - je mi jejich osobni zivot ukradeny, fyzicky kontakt taky nevyhledavam, i kdyz mi to obcas probehne hlavou ale nepotrebuju ho, obcas jsem z nich nervozni , to bych ale nejak nebrala (jsem takova ve vetsine pripadu), je mi 19 a lasku dodnes neznam a ze vztahu mam strach ani ho nevyhledavam
protoze ho zatim nepotrebuju ani o nej momentalne nestojim (stale se mi libi muzi, na holku obcas kouknu to ale spis ze zvedavosti ne ze bych s ni neco chtela mit, jsem ujeta na muzske vousy -strasne se mi libi, pri pohledu na muzstvi jsem v oblacich, zenska prsa jsou prsa a nic mi nerikaji, ochlupena hrud - no je je :D) kdo tedy jsem ? Jsem podle vas he, bi nebo lesba ? Prece se nemuze sexualita jen tak zmenit ne ? Moc si nerozumim. Budu rada za jakykoliv ohlas - denisadvorako@seznam.cz





Zpět na diskuzi