Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 16.06.2014

Vložil: alek

Titulek: :-(

Ahoj, mám takový problém, vůbec nevím, co mám dělat, ale strašně se tím trápím, jsem na holky, cítím to, že jsem, pozoruji je, mám je rád a vše kolem též, ale ze všeho nejvíc miluji a nemůžu na něj přestat myslet kolegu z práce...od tý doby, co jsem ho poznal vím, že tam není něco v pořádku, je to jediný člověk kterému důvěřuji, pro kterého bych byl schopen udělat cokoliv, pořád na něj musím myslet, v práci potají pozorovat, a neustále mám strach, že se něco posere a zavrhne mě i jako kamaráda, když se něco děje mám o něj vždy velký strach, neustále denodeně si jako kamarádi píšeme, několik hodin, a já se mu vždy po nějakým čase omluvím, že ho otravuji a on že se nemám za co omlouvat, že si se mnou píše rád a že nemá nikoho jiného, s kým by si mohl psát, že je rád, zároveň sem jediný, kterému se v práci se vším svěří a komu důvěřuje, vždy když potřebuje s něčím pomoct bo poradit obrátí se na mě, prostě je mezi námi důvěra a já ho prostě miluji a už mě občas napadají i hrozný myšlenky, strašně moc rád bych se mu s tímhle svěřil, ale mám strach, že by se mnou skončil a už se na mě nemohl ani podívat, zároveň už má 4 roky přítelkyni, se kterou mu to moc neklapalo, vše o jejich vztahu též vím, a letos ji chce požádat o ruku a já mu mám se vším pomoct, rád mu pomůžu, ale nevím jestli to zvládnu a už jsem se potřeboval někomu svěřit, bo láska k němu mě ubijí, přemýšlel jsem i o odchodu z práce, ale to mě přemluvil, že ani náhodou nemůžu a bojím se, že už bych ho nikdy nevyděl, ale ničí mě den co den ho vídat a neříct mu pravdu, fakt se trápím, co mám dělat, svým nejlepším přátelům se taky nemůžu svěřit, nevím co by na to řekli děkuji....





Zpět na diskuzi