Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 30.08.2017

Vložil: xx

Titulek: Pomoc, pomoc, pomoc..

Ahoj, začnu klasicky, je mi 20 a nejsem si jistá svou orientací.

Vždycky jsem byla spíš klučičí typ. Oblékám se jako holka a chovám se jako holka, ale vnitřně doteď mnohem víc miluju auta a batmana, než kosmetiku a manikůru. Stejně tak jsem se už jako malá kamarádila spíš s klukama, než holkama. Platonický lásky byly střídavě ženského i mužského pohlaví. Akorát, když všechny mý kamarádky začínaly randit, já furt nic, nějak mě predstava fyzického kontaktu s jinou osobou nelákala. Ale to neznamená, že bych potom o kluky měla nouzi, naopak, vždycky jsem byla chladná a nikdy jsem neflirtovala, což přirozeně vzbuzovalo jejich zájem. Ale nikdy jsem s nima nespala, to mě tak nějak děsilo. Narovinu přiznávám, že když jsem někde ve společnosti, spíše koukám po ženách, než po mužích, nedovolím si je ale oslovit.

V současné době jsem 3 roky s přítelem. Ze začátku to bylo fajn, byla jsem zamilovaná, sex si vadil, ale říkala jsem si, že je to něco novýho, že to bude lepší. A taky bylo, po čase se mi to začalo líbit. Absolutně jsem v té době neměla jakékoliv pochybnosti o své orientaci. Ale tak před dvouma rokama to přestalo být úplně ono.. A poslední půl rok jsem trochu zmatená, zase se mi vrátily myšlenky na ženy. S jednou dokonce proběhlo i něco intimnějšího. A všechny ty pochybnosti, co jsem měla u mužů v průběhu let u ní absolutně nemám, připadá mi to s ní hrozně správný. Teda správný vyjma toho, že podvádím přítele, s kterým mi sex v současné době poněkud vadí a skutečně ho nevyhledávám.

A co teď? Jsem na holky, nejsem na holky? Co dál?





Zpět na diskuzi