Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 17.08.2009

Vložil: sabina

Titulek: Re: jak na okolí

Ahoj,to mas pravdu.Ja jsem nebyla odvazna to napsat jedny ucitelce ze skoly s kterou si pisu pres mail a napsala jsem email ale dala jsem ho do rozepsanych,az budu pripravena ji to napsat tak ji to odeslu,jenze jsem opravovala ten mail a omylem jsem ji to odepsala,ale nakonec mi odepsala,ze mam byt v klidu a ze to nikomu nerekne(uf),a mozna budu chodit s moji kamoskou,nejak jsme se stretli na Ona hleda ji a pak jsem se na icq kdyz jsem si s ni psala,dozvedela,ze je to moje kamoska z vedlejsi tridy...Pry si predstavuje ze se libame ve vytahu a jestli bych to nechtela zkusit po skole.Ja to klidne zkusim,ale je mi 13 a zatim jsem se nelibala a uz vubec ne s holkou,budu nervozni,ale kamoska z icq mi rekla,ze i ona bude nervozni a ze to vezme dobre kdyz budu i ja.Akorat zdrejme miluju svoji ucitelku...Oblikam se jako kluk a segra(dvojce)mi rika,ze se tak i chovam...A nevim jak rict mi ucitelce ze ji miluju...ma tak nadherny hnedy oci a nadherny usmev+nadhernou postavu...Jednou ji to stejne reknu...Ale nevim kdy mam rict rodicum,ze jsem lesbicka...Vi to jen ta ucitelka,ale jestli se to dozvi mama tak ji asi klepne pepka...A kdyz jsem ve skole v tom hoperskym oblecenim v kterym chodim,jestli jim je jasny,ze jsem lesba nebo ne,ale zadny drby se za tech 7 let co jsem na zakladce nedostali ke me...Myslim,ze me berou jen za holku co se oblika jako kluk,ale myslim,ze ne za lesbu....Poradte mi prosim jak to rict mame a jak to rict pani ucitelce kterou miluju,Dekkuju,Sabina





Zpět na diskuzi