Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 04.09.2009

Vložil: Terka

Titulek: Re: Re: jak na okolí

Ahoj, Sabi.
Je mi 22 a od 16ti let mám přítelkyni. Chodily jsme spolu na střední školu a do půlky druháku mě ani nenapadlo, že by bylo něco v nepořádku s mojí orientací. Do tý doby jsem měla pár "úletů" a i jeden osmiměsíční vztah. Pak na jedný akci jsme se objaly kůli nějakýmu problému, pak jsme si daly pusu a bylo. šlo to rychle. 4 roky jsme se schovávaly a postupně jsme o nás říkaly kamarádům. všichni byli naprosto v pohodě. loni v srpnu jsme to řekli doma a i moji rodiče - otec katolík, máma učitelka, to vzali v pohodě. a od listopadu spolu žijem a máme psa :D
Co se týče tý učitelky, určitě bych jí to neříkala. Možná až budeš starší. Ikdybys byla kluk, tak je to obrovskej problém. Já se jako kluk chovám a taky mám takovej klučičí styl oblíkání. ve škole si ze mě dělali prdel jen kůli tomu:D ale nic nikdy nepoznali:) Takže rozhodně neměj strach, vaši to pochopěj. Jsou to tví rodiče. A co se týče tý učitelky - zkus si o tom promluvit s výchovným poradcem, co máte ve škole. On nesmí nikomu nic říct a určitě ti poradí. Kdybys potřebovala poradit ještě v něčem, ozvi se sem:)





Zpět na diskuzi