Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 12.09.2009

Vložil: sabina

Titulek: Re: Re: Re: jak na okolí

Ahoj Tery,psala jsem sem ale nekam se neodeslalo tak pisu zase.Kazou chvili mi sem chodi tata protoze si je zakourit na balkon tak musim rychle.Mam pritelkyni taky Terku,je stejne stara jako ja,o par mesicu mladsi ale co.No mela narozky pred par tydny a ona me tam pozvala,,,seznamili jsme se na netu zacali jsme si psat a najednou zjistili,ze chodi do stejny skoly jako ja akorat chodi do becka a ja do acka.Kdyz jsem u ni spala,chtela jsem na ni sahnout nebo si aspon oprit hlavu o jeji rameno,ale evedela jsem ja zareaguje a tak jsem to nechala bejt.Pry ona to taky chtela a taky nevedela jak zareaguju.Ale vidame se kazdej den ve skole.akorat ona si pry dala pusus s klukem ale ja porad nechau proc s klukem...mezi nama to neni zas jeste vazny.Ale pry mi psala,ze ji to pak bylo lito.Ja ji dala druhou sanci.Ale porad nechapu proc s klukem kdyz je lesba...Meli jsme telak a me se ta ucitelka libi meli jsme si lehnout na zem na zada a vydejchavat brichem a me se to povedlo a ona ucitelka prisla ke me a sahla mi na bricho jestli vydechuju bricehm a ja se najednou zacala smat,nevim proc...jsem blba...a otocila jsem se na bok a smala se jenze ona porad mela ruku na mim brise...a s Terkou,vim,ze priste az u ni budu spat tak ji muzu dat v noci pusu nebi ji odkonce polibit,ale ja se jeste nelibala,ale zkusim to.No nejak to semnou dopadne..A k ty poradkyni ve skole nepujdu..sice se mi porad ta ucitelka libi a jsem do ni zamilovana ale uz to pout neni tak silny jako driv.Ted mam Terku.Ani nevim jestli lesba vubec je.jestli neni treba bi.Ale ani nevis jak bych rada rekla vsem ve skole a ostatnim,ze jsem lesba...ale asi je na case to vsemrict.segra uz to vi...jeji kamoska videla na lidech muj inzerat s mim emailem,no tak co...apson,ze to uz vi aspon oni....ale musim se zeptat Terky jestli by to chtela vsem rict,ale nevim jak to rict mame,,,,moje mama je prastena,a tatu chce vyhodit z bytu ale ja pujdu s tatou..ten na me aspon kazdej den nerve a nesvadi vsechno na me....Moje segra no vlastne dvojce se oblika jako holka a ja jako kluk,ale vsichni si mysli,ze jedna z dvojcat se oblika jako kluk a druha jako holka...ja znam dvojcata ale sou obe holky a i tak obe oboikaj,...ja necitim prsty na ruce..tak pospicham abych to mhla uz odeslat az me boli ruka...njn...a omlouvam se jestli jsem vlezla,ale rada bych se dozvedela o zivote holka s holkou vic...jaky to vlastne je?je to jiny nez chlap s zenskou?moje icq:384-241-658...papa





Zpět na diskuzi