Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 27.09.2009

Vložil: Sabina

Titulek: Re: naděje

Ahoj,to me mrzi co si prozila,to musi byt hrozny.Ja jsem jeste na zakladce,az pred pa mesicema mi doslo,ze jsem lesbicka,ale co..me uz to nevadi.Mam ted pritelkyni ze skoly,ale ona nechce aby nas nekdo videl spolu.Me by to nevadilo,ale pry jejimu tatovy to vadi,tak chodime na mista kde neni moc lidi.Jednou jsme si dali pusu a vcera jsem u ni spala a byli 4 pusy...bylo to hezky,drzeli jsme se za ruce,sedela jsem na kameni ona si sedla za me a hrala si s mima vlasama...lezla na kameny a ja se ji vzdycky ptala jestli ji muzu pomoct slezt a to jsem ji vzdycky chytala za ruce tak z toho pak byla pusa,jenze obe dve se neumime jeste libat....ale vcerejsek se pak odpoledne zvrtl,ona v tu dobu co semnou chodila tak si dala pusu s jejim kamosem,pry to byl ulet a vcera se o nem zacala bavit s jeji kamoskou a chtela si pry semnou pak vecer promuvit o tom jak to mezi nima bylo,ale ja mam takovym jeden problem,ze kdyz by mi to eka,ja se rozbrecim a to jsem nechtela tak chci aby mi to vysvetlila jindy.Doufam,ze se nerozbecim no.Ale dala jsem ji druhou sanci,chci s ni dal chodit jen chci slyset duvod proc si s nim dala pusu a jestli ho miluje...ale spali jsme spolu v jedny posteli,nic nebylo,ale ona mi brala furt deku a me pak byla v noci zima tak jsem z ty zimy nemohla spat,a z toho,ze jsem ji chtela udelat hodne mista v posteli abych ji tam ja nezabirala tak jsem se vubec neotacela a spala na jedny strane a ted me z ty jedny strany boli žebro...ale jeji rodice jsou prima...i segry,,,kdybys chtela ozvy se na icq:384-241-658 nebo email:saban789@seznam.cz...Sabina





Zpět na diskuzi