Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 24.10.2010

Vložil: Miku

Titulek: help?

Ahoj, asi sa to sem zrovna moc nehodi ako tak citam prispevky od vas ale ak nahodou niekto budete vediet ... my sme s holkou spolu skoro rok a par mesiacov dozadu na to prisli jej rodicia a povedzme ze to neberu zrovna ruzovo. ked niekam pride tak maju blbe narazky a neustale ked nieco potrebuje alebo sa s nimi rozprava tak jej za to nadavaju a podobne. su s tym neznesitelni a stale viac a viac urazaju. z bytu ale nemoze prec ma pred 17tkou. deli nas od seba 200 km takze ja ju k sebe tiez vziat nemozem a moji rodicia na mna kaslu takze z tej strany sa to neda.. nevie niekto ako na rodicov ked to proste chapat nechcu? koli nim mame tolko problemov ze sa to niekedy neda vydrzat, parkrat chcela od nich ujst ale obe vieme ze to tak lahke nebude. Ak ste na tom niekto bol s rodicmi podobne, tak mi pls cosi poradte. je to stale horsie vyhrazaju sa a odsudzuju nas, ze mna to mi je fuk, ale snazia sa drzat dalej od vlastnej dcery, ponizuju ju kam pridu, znenavideli ju koli tomu a je to citit az moc... uz vazne neviem co mam robit





Zpět na diskuzi