Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 10.02.2011

Vložil: Moliere

Titulek: Re: Re: Re: Re: abych se nevyjádřila všude:)

"pích,pích,pích, Moliere":) omlouvám se, tak jsem to nemyslela...máš pravdu, je spousta možností a vždyť i spoustě lidí inzerát úspěšně zabral...Já se vlastně seznamovat nechci vůbec s nikým.... trochu se tluče to, co jsem napsala výše ale...takhle- když to tedy se mnou potřebuješ pořešit:)-já pokud se zrovna platonicky nezamilovávám:),na což si většinou dávám velký pozor,ale někdy to prostě nevyjde-jsem jen člověk,že?),tak mně fakt,že s níkým nejsem, nevadí, jsem zvyklá....ale nemám ráda to období, kdy se mi nějaké to menší citové vykolejení stane,to mám tendence právě sledovat "romanticko-zoufalé" seznamky a hledat virtuálně lidi,co jsou na tom podobně a rozprávět o osamělosti lidské,což vlastně dělám i celou dobu tady,že,:)... a na světě je tolik platonicky zamilovaných,oh my god, jak jsem já Moliere všední:) a tuctová..ale i to je naprosto normální...ale přes to období se vždycky dokážu dost dobře přehoupnout...takže do not worry! nejdyn, netoužím po nikom,než po klidu:), myslím,že ještě dokážu jakž takž objektivně zanalyzovat svoji situaci:)takže, až si nejdyn s plným zaujetím přečte moji reakci,tak by TEAM mohl Molierovo dílo trochu zkrouhnout?????





Zpět na diskuzi