Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 11.04.2011

Vložil: Viky

Titulek: Re: abych se nevyjádřila všude:)

Ahoj Moliere. Také nejsem fanouškem seznamek a clubů, přesto jsem si už prožila jeden tříletý a aktuálně prožívám jeden roční vztah a to je mi pouhých 21 let. Pokud jde o mojí první přítelkyni, tak jsem jí poznala ve škole. Ani jedna jsme tehdy netušili, že jsme na holky nebo i na holky... Zkamaradily jsme se a naše kamaradství přešlo ve vztah, který trval tři roky. Prožily jsme spolu spoustu pěkných, ale i ošklivých chvil. Tak jak je to v každém vztahu. Po našem rozchodu jsem poznala svou současnou přítelkyni. Tu jsem poznala přez kamarády... Tim chci vlastně říct, že nejsi odkázaná buďto na seznamky a nebo k samotě. ... Pokud jde o to zda by jsme měli svou sexualitu rohlašovat, tak ja jsem tohoto názoru: Všeobecně není muž, který tě za to odsoudí. Mužům se to libí. Není kamarád či kamarádka, která tě za to odsoudí, páč pak už to není kamarád/ka! Kamarád/ka Tě bere takovou jaká si a ne jen jako heteračku. V rodině je to vždy těší... Hlavně pro rodiče. Většinou se nemůžou smířit s tím, že nebudou mít vnoučata atd. Je to, ale jen zezačátku, pak většině z nich dojde, že chtějí hlavně pro své dítě štěstí ať je jakékoliv. ...Pokud jde o takovéto veřejné "teplení" tak to záleží jak to vyhovuje partnerům... Pokud se s tím chtějí tajit, tak prosím, ale já jsem zastáncem toho, že se není za co stydět! Každy tvor na této planetě je i na opačné i na stejné pohlaví. Ať už je to pes, tučnák nebo pískomil. Oni se za to nestydí. Proč bychom měli my? Jen pro to, že si z nas nějakej "bl**ček" posmívá? Je to vetšinou osoba co má víc komplexů než mi a tímto způsobem si je léčí! ... Poslední co Ti chci napsat je, že klášter ani věšteckou kouli nedoporučuji. Láska je totiš nádherná a pokud si jí do teď nepoznala, tak budu držet palečky aby se to co nejdříve změnilo :-)





Zpět na diskuzi