Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 13.05.2012

Vložil: xxx

Titulek: Nepřipraveno je okolí...

Připravená jsem, nepřipraveno je mé okolí.

Když se tohle téma rozebírá ve škole, vždy mám chuť stoupnout si před třídu a říct "Do prdele, copak si myslíte, že tito lidé jsou úplní idioti? Jsou úplně stejní jako vy... jen milují člověka stejného pohlaví." A vím, že to nikdy neudělám, raději jen potichu sedím a poslouchám názory typu "Radši budu po fotrovi ožrala, než-li gay." Dělá se mi zle. Jak tohle můžou říct? A pak to hážu za hlavu s tím, že jsou prostě jen nevyspělí, že jsou to ještě děti...a že nechápou, že třeba časem může mít stejný "problém" zrovna jejich dítě. ...a přitom vevnitř mě to trápí. Pro slzu pak nejdu daleko.
Vždyť jsem naprosto stejná jako oni....oblékám se stejně, chovám se naprosto normálně, v čem je problém?! Jsem si jistá tím, že kdyby to brali v pohodě, neměla bych problém to říct na rovinu. Konkrétně o mně se to dozvěděli náhodou, viděli mně s mou přítelkyní...a tak se to neslo, za zády smích a pomluvy...přitom jsem nikomu z nich nic zlého neudělala. Po čase zjišťuji, že moje dobrá kamarádka, to má nejspíš stejně, zamilovala se do naší spolužačky....vím to jen já a pár jejich přátelí, velmi si přeji, aby to utajila, alespoň před lidmi z naší třídy...nepřeji jí to peklo, kdy si "špitají" za zády, že jsem lesba a nemůžou tomu uvěřit, lidé umí slovy strašně ublížit. Konkrétně od nás to dokáže pochopit 5 lidí z 20ti...což je dost smutné, i když si myslím, že jim do toho nic není.





Zpět na diskuzi