Je okolí připravené? A jsme připravené my?

Datum: 22.10.2013

Vložil: ...

Titulek: uvědomění

Už to nevydržím, potřebuju se svěřit aspoň anonymně. Je mi 17 a vždycky jsem kolem sebe měla hodně kluků (i když nejsem žádná extra kráska), ale vždycky se mi líbily i holky. Myslela jsem si, že je to takové to, když si řeknete: ,,Jo, ta holka je fakt pěkná." Ale nikdy jsem na sex nebo vztah s holkou ani nepomyslela. Vždycky jsem si říkala, že jsem určitě jen na kluky, protože jsem jich měla dost.
Největší zlom byl, když jsem přišla na gympl. Začaly jsme se hodně bavit s jednou spolužačkou, bylo to super, protože jsme si fakt rozuměly. Skoro na všechno jsme měly stejný názor. Vždycky jsme se sebe nějakým způsobem dotýkaly, ale přišlo mi to naprosto normální. Později mi řekla, že je bi a už to začínalo trochu jiskřit.
Asi někdy v únoru jsem se rozešla s jedním klukem a začala chodit s dalším, fakt jsem ho milovala, ale začala jsem si uvědomovat, že mám nějak moc ráda ji. Jednou spala u mě doma a tam se to celé zvrtlo. Líbaly jsme se a vyspaly se spolu. Nejdřív jsme se tomu smály a styděly se, ale potom se to pořád opakovalo. Táhly jsme to spolu poměrně dlouho, ale nakonec to dopadlo špatně, ale to tady nebudu rozebírat.
Po tom všem nadešel čas, začít si uvědomovat, kdo vlastně jsem. Zatím si myslím, že jsem bisexuální, ale chtěla bych mít vztah s holkou. Ovšem můj největší problém je, že se strašně bojím, že by se to někdo dozvěděl. Moji kamarádi mě mají za takovou "milovnici chlapů" a já se bojím, co by se stalo, kdyby se to dozvěděli. Teda spíš se za to stydím. Svojí rodině to už vůbec nechci říct. Jsem si jistá, že by mě měli pořád rádi, ale oni jsou v takových věcech docela konzervativní.
Doufám, že si tohle někdo přečte a dá mi třeba svůj mail. Chtěla bych si s někým psát, když už jsem se odvážila tady tohle napsat (můžeme se i vidět). :D





Zpět na diskuzi