Kniha návštěv

Datum: 12.12.2015

Vložil: ******

Titulek: Jana

Hledám kamarádku na sport, všechno kromě kola a volejbalu:-))Plzeň a okolí...

Odpovědět

—————

Datum: 26.05.2016

Vložil: Ivana

Titulek: Re: Jana

Ahojky Jano,jsem z Plzně,co kolečkové brusle.bl150@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 23.11.2015

Vložil: Cet

Titulek: Louisa

Omlouvám se dneska nedojdu, spíše zítra, přeji hezký večer.
pa

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2015

Vložil: neni podstatne:)

Titulek: ...

Milé slečny, mám na vás jednu velikou otázku;)
Už dlouho jsem si jistá že mě přitahují ženy, v tom problem není ale nemám nejmenší tušení jak nějakou slečnu "zbalit".. Respektivě kde? Seznamkám neholduji, ale moje kamarádka mi řekla že by hledala jedině tam.. Jsem na střední škole v prvním ročníku, o mé orientaci nikdo neví, a nechci aby to nikdo prozatím věděl, přeci jen ten svět je někdy krutý:P Takže chci zkusit přes fb na nějakých strankách nebo ty seznamky, a má otázka zní jestli máte s tím zkušenosti a zda-li byly úspěšné nebo ne:) Přeji si už dlouho nějakou princeznu získat tak budu ráda za jakou koliv odpověd:)
Nezlobila by sem se kdyby se našel i někdo tady:)
Děkuji za vaše odpovědi:)

Odpovědět

—————

Datum: 10.01.2016

Vložil: Také není důležité

Titulek: Re: ...

Také bych ráda našla nějakou slečnu. Jsem v posledním ročníku na základní škole (hah, jsem ještě kuře) a také bych ráda nějakou měla... :) Na seznamce určitě nehledej. Ponechala bych to náhodě, třeba se na FB spřátelila s nějakou slečnou- možná si padnete do noty. I když, já nemám co radit, sama jsem bezradná :D Jestli chceš, napiš, ráda si popovídám ^^ loveandmadness@email.cz

Odpovědět

—————

Datum: 29.01.2016

Vložil: http://seznamka-pro-mlade1.webnode.cz/

Titulek: Re: ...

http://seznamka-pro-mlade1.webnode.cz/

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2015

Vložil: PPP

Titulek: ...

Ahoj holky!
Na začátek bych se chtěla podělit o to, jak nadšená jsem, když vidím, že to tady stále docela funguje, že sem stále píší dívky, které mají v hlavě nějaký nepořádek, potřebují dostat radu. Před pár lety to pro mě tady bylo velmi důležitým místem, kde jsem i já hledala rady. A nyní se sem pro radu vracím... Možná ne pro radu, spíše pro vaše názory...
Svojí orientaci mám vyjasněnou, takže se můj problém týká toho druhého nejčastějšího tématu - zamilování. A samozřejmě do heterosexuálně orientované a velice dobré kamarádky... :-D
Mou otázkou není, zda je možné ji sbalit nebo jak. Zajímalo by mě, zda je možné, aby přátelství přežilo takové "přiznání". Netrvá to dlouho a nejsou to ani tak hluboké city. Ani bych to nenazvala (teda aspoň zatím) láskou. Nemyslím si, že bych byla zamilovaná. Je ale zjevné, že je tam z mé strany bohužel něco víc. Je ale opravdu mojí velice, velice dobrou kamarádkou a je pro mě hrozně důležitá. Našla jsem v ní kamarádku, o které jsem si myslela, že taková ani neexistuje. Opravdu jsem nikdy neměla takhle bezpodmínečně podporující osobu po svém boku a je to to, co právě teď opravdu potřebuju, abych se mohla ve svém životě pohybovat dál - jinak řečeno, já o ní prostě nemůžu přijít.. ;-)
A možná si teď říkáte, proč si teda sakra beru do hlavy, že bych jí něco takového řekla, když nechci přátelství zkazit. Jenže já se právě hrozně bojím, že ho zkazím, když s tím hned nepřijdu narovinu. Protože toho mám plnou hlavu a samozřejmě to není příjemné, a já na takovéto pocity často reaguju tak, že jsem na ní nepříjemná, naštvaná - a to samozřejmě zdánlivě, napovrch bezdůvodně. Navíc se hrozně bojím, že se ocitneme v nějaké situaci lehce otupělé alkoholem a řeknu něco, co mě bude mrzet - buď jí opilá vyznám lásku nebo přijdu s nějakou pitomou narážkou...
Mám pocit, že náš vztah je neuvěřitelně upřímný a otevřený. Spoustu věcí (i těch nepříjemných) si dovedeme říkat narovinu, zakusily jsme už i nějaké menší výměny názorů. Ona je nesmírně tolerantní, chápající, empatická. A opravdu - není to jen můj idealizovaný pohled v důsledku poblouznění. Známe se opravdu dobře a náš vztah je opravdu dobře fungující z přátelského hlediska.
To vše mě vede k tomu, že jít s tím narovinu ven, navíc ještě v době, kdy to nedosáhlo takové hloubky, je lepší varianta. Protože se bojím, že víc to zkazím, když nic neřeknu. Takhle by se to snad dalo řešit společně. Říct všechny city, tak jak jsou, vysvětlit, že se prostě obávám, že se takhle budou jen kumulovat, když je budu dusit uvnitř. A samozřejmě o nich otevřeně mluvit i v budoucnosti.
Na upřesnění bych také chtěla dodat, že Eliška samozřejmě ví o mé orientaci a mluvíme o tom zcela otevřeně (demonstrativním případem budiž, že společně hodnotíme a probíráme všechny holky :) :-D - což je zároveň i důkazem toho, jak otevřený je obecně náš vztah).
Tak co myslíte? :) Když na tom budou obě strany pracovat, myslíte si, že lze přátelství zachovat? Nebojím se, že by se urazila, že by to nevzala - jsem skálopevně přesvědčená, že to nenastane. Bojím se toho, že to naše přátelství omezí. Že to ubere na její bezprostřední otevřenosti. Že jí třeba začne být "divné" svěřovat se s trablemi se svým přítelem. Že jí nebude příjemné mě obejmout. Zkrátka že přestane přátelství být tak hluboké, tak důvěrné, tak otevřené.
Na závěr považuji za důležité zmínit, že jsme obě ve věku 22 let a Eliška má již 5 let přítele.

Děkuji, pokud jste celý příběh přečetli a děkuji dvojnásob, pokud na něj jakkoli zareagujete.


Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2015

Vložil: H.

Titulek: Re: ...

Jakkoli? Pak tedy OMG!

Na vše sis i sama zároveň odpověděla..

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2015

Vložil: PPP

Titulek: Re: Re: ...

Tak za reakci ti tedy dvojnásob děkuji ;) Ovšem ne že by mi zrovna dvojnásob pomohla. Je asi evidentní, že kdybych své odpovědi viděla, neptala bych se... nebo jsem si myslela, že je to evidentní..
Občas se člověk zkrátka zamotá sám do sebe a i když má přímo před nosem cestu, kterou z toho ven, nevidí jí...

A třeba je i vidím (ty odpovědi), jenom zkrátka potřebuju někoho, kdo je vyřkne za mě. Je mi líto, jestli tě můj příspěvek obtěžoval. Kdybych měla pocit, že to nepotřebuju sdílet, nepsala bych to sem. Tu potřebu jsem ale měla a měla jsem pocit, že tady je bezpečné prostředí.

Možná tvá odpověď nebyla ale myšlena tak ironicky a nepříjemně jak vyzněla. Zkusila jsem si tedy na tento tvůj popud znovu po sobě přečíst, co jsem napsala a odpovědi najít. Odpověď na to, zda je vůbec ale reálné, aby to přátelství nezasáhlo, jsem bohužel nenalezla. Možná je chyba na mé straně, nejsem tak bystrá...

I tak ti díky. Měj se hezky! P.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2015

Vložil: H.

Titulek: Re: Re: Re: ...

Bystrá jsi dost, víš dobře, že krom tebe se nenajde jiné osoby, která by ti zasvěceně odpověděla. A nebo si počkej na další reakci, protože jistě se najde holka, která zná tvoji kamarádku lépe než ty sama ;-)

Odpovědět

—————