Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 15.08.2012

Vložil: sorie1

Titulek: Tak jak tedy...???

Ahoj.
je mi 21 let. Prožila jsem už pár vztahů - vážných vztahů s klukama,ALE...pokud to dokážu správně posoudit milovala jsem pouze jednoho,toho prvního. Ale byla to opravdu zamilovanost?? Bylo mi v té době 15,16 ale to,že jsem ho milovala jsem si uvědomila až později....byl můj první kluk se vším všudy, nemohla bych říct,že to s ním nebylo dobré to ne,bylo to docela fajn - ale brala jsem to tak,že to je jen "docela" dobré proto,že oba prostě se sexem začínáme a je se čemu učit. S ostatníma klukama to bylo fakt nanic...skoro žádný sex ani city,necítila jsem nic,i když jsem do toho vztahu vždycky šla naplno a myslela jsem si,že to bude fungovat.
Během těchto vztahů občas proběhli i jednonocovky nebo vícenocovky s klukama,který mě přitahovali ihned, tam nebyl problém. Ale poslední dobou si nejsem jistá vůbec ničím, určitě si dokážu představit mít sex s holkou,ale kdyby došlo na věc byla bych toho schopná?Mám pocit,že vždycky jsem asi trošku koukala po holkách,ale není to jen prostě pocit,který jsem si vsugerovala a mám toho jenom plnou hlavu? Není to prostě jen tím,že jsem nepotakla toho "pravého"?? :) Nebo se mám smířit s tím,že jsem L popř. bi? Někdo nějakou radu? Omlouvám se,za tak dlouhý příspěvěk,nevím s kým jiným to řešit.





Zpět na diskuzi