Seznam se..

Tak a tady můžeš nechat svůj vzkaz - hledáš někoho jen tak na pokec, na společné sportování, na kafčo, na pivko nebo chceš konečně najít tu pravou? Tak proč to nezkusit právě tady:))


Najdu tě?

Datum: 24.12.2018

Vložil: JASSI

Titulek: VÝKŘIK DO TMY

ZUZKO KDE JSI?

Odpovědět

—————

Datum: 29.11.2018

Vložil: Jassi

Titulek: Hledá se Zuzka!!

Hledá se Zuzka z Plzně nebo okolí.Tak 170 cm, blond, velký krásný oči myslím, že modrý. Zdravotní sestřička - víc o Tobě nevím, kromě toho, že se mi líbíš:-))

Odpovědět

—————

Datum: 10.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Snap

Nějaká slečna si snapovat? Přidej si mě: tomas.stejk

Odpovědět

—————

Datum: 19.07.2018

Vložil: Eyeless Girl

Titulek: Ja fakt nwm

Ahoj holky. Ráda bych si tu někoho našla. bude mi 14. Bydlím u Kolína (středočeský kraji)Ráda lenoším pařim hry nebo čtu creepypasty. Pokud by se tu našel nějakej blázínek do creepypast nebo fnaf napiš.

<3

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2018

Vložil: Jablko96

Titulek: Re: Ja fakt nwm

Ahoj,nějaký kontakt na tebe?

Odpovědět

—————

Datum: 19.06.2018

Vložil: Podivín

Titulek: True

Ahoj, ráda bych znovu někoho měla... Ano je mi 12 ale myslím si že nezáleží na věku. Takže stručně ráda čtu, píšu myslím že mi jde docela dobře čeština

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2018

Vložil: noname

Titulek: Re: True

Ahoj, máš instagram?

Odpovědět

—————

Datum: 19.05.2018

Vložil: K

Titulek: Nejspíše volání do tmy

Zdravím :) Jak říkám, tento inzerát bude nejspíše jen slepým voláním do tmy, ale i ve tmě se někdy najde milá osoba. :) Jsem sedmnáctiletá sapiosexuální vegetariánka z Plzně, která si hodně cení vědomostí. I přes ně mám ale pocit, že mi v životě něco chybí, něco, co nelze zaplnit hrubými fakty. Ráda bych našla někoho, kdo by dokázal to, čeho fakta nejsou schopna. :) Pokud bys chtěla jít do toho risku, určitě mi napiš na tia.crystal.a@gmail.com :) Upřednostňovala bych slečnu z okolí Plzně, pokud by sis chtěla ale třeba povídat, můžeš být odkudkoli :)

Odpovědět

—————

Datum: 30.04.2018

Vložil: =D

Titulek: Doufam,že mi to vyjde)

Čaukyy,je mi 16 let,jsem z Prahy,chtěla bych tu najit slečnu na važný vztah cca do 20 let(Praha),ale pokud je ti třeba 21 a nevadi ti muj věk tak proč ne:) I přes ty rozchody pořad doufam,že se najde ta prava,se kterou budu moct travit každou volnou chvili:3 Jsem občas srabik a proto nedokažu začit konverzaci jako prvni,ale pokud maš zájem a napišeš mi,tak s tebou rada pokecam a pak bude třeba i něco vic,kdo vi:) dana2001.200@gmail.com pak se mužem psat třeba i přes fb:)

Odpovědět

—————

Datum: 15.04.2018

Vložil: Tajemná

Titulek: Vztah

Ahoj, je mi 13 let a bydlím v Karlovarském kraji. Ráda poslouchám pop, čtu si a píšu. Nechodím nikam na kroužky a nemám skoro žádné přátele. Většinou přemýšlím o filozofických otázkách. Občas si přijdu mnohem vyspělejší, než mí vrstevníci. Na věku mi více méně nezáleží, ale aspoň do 15 let. Kdybych tě zaujala, napiš mi na goldblooma@gmail.com

Odpovědět

—————