Kniha návštěv

Datum: 12.08.2019

Vložil: Jassi

Titulek: Pro Zuzku

Můj mailík JASSI.AX@seznam.cz

Odpovědět

—————

Datum: 11.08.2019

Vložil: Jassi

Titulek: Zase pro Zuzku:-))

Vše nej k dnešnímu svátku!!!

Odpovědět

—————

Datum: 31.07.2019

Vložil: Jassi

Titulek: Pro sestřičku Zuzku

Ahoj Zuzko, reagovala jsi na můj vzkaz z listopadu, ale nevím jestli jsi to ty. Určitě existuje víc sestřiček, blondýnek se jménem Zuzka. A taky si nemohu být jistá, jestli to nebyl nějaký vtipálek možná i chlap, kterému to přijde vtipný.
Tak jsem trošku skeptická. Pokud jsem ještě zavítáš, a nejsi vdaná, nemáš přítele nebo přítelkyni, tak bych Tě ráda časem pozvala na kafe. Když budeš chtít, tak by jsme mohly třeba chvilku komunikovat přes tyto stránky. Určitě budeš chtít vědět, kdo jsem. Jsem úplně normální holka, která se skoro před rokem možná do Tebe trošku zamilovala. Zdály se mi o Tobě úžasný sny:-))) Jsem starší než ty a i ve svém věku jsem trošku praštěná. Vzhledově nejsem nic moc, ale utěšuju se tím, a vím to i z vlastní zkušenosti, že se člověk může zamilovat do kohokoliv.
Jsem taky pěkný strašpytel, protože mám na Tebe tel. číslo, ale na 99% nezavolám ani nenapíšu. Možná kdybych byla víc odvážná, tak možná by jsme měly to kafe už za sebou...
Ale možná taky ne, protože asi nebudeš chodit na kafe s někým, kdo Ti třeba není sympatický a tak...což je naprosto pochopitelný. A asi jsem nenapíšu ani mailík, protože opravdu se mi stalo, když jsem byla hodně mladá, že přišlo jednomu klukovi strašně vtipný vydávat se za holku.
A určitě nejsem jediná lesbička, která má takovou zkušenost.
Tak pátrám v hlavě, co Ti napsat, aby jsem Tě nějak zaujala...ale teď asi nic nevymyslím. Příště se snad polepším:-)) Tak se měj hezky

Odpovědět

—————

Datum: 29.07.2019

Vložil: Nikol

Titulek: Miminko

Ahoj holky, chtěla bych znát něčí nezaujatý názor. Je mi 27 let a po 2 letech jsme se s přítelkyní rozhodli, že bychom chtěli miminko. Přítelkyní miluju a obě tak nějak cítíme, že přišel ten správný čas. Rodina od přítelkyně je v pohodě a navzájem se respektujeme a fungujeme jako každá normální fungující rodina. A myslím si, že až se dozví že čekáme miminko tak to vezmou v pohodě. Problém je v mé rodině. Moji rodiče před vším utíkají a nechtějí si vůbec přiznat, že by jejich dcera byla na holky. Dělají ze to není. Když jsme s přítelkyní koupili být a začali žít spolu tak mi řekli, že mě budou brát jako svobodnou holku, která žije sama. Když jsem za nima šla, že se chcem s přítelkyní vzít tak mi řekli ,že na svatbu nepůjdou, protože svatba mezi ženou a ženou není možná. Že tohle náleží jen muži a ženě. Před pár měsíci jsem vybuchla a řekla jim ,že končím, že už mě nebaví dělit můj čas mezi přítelkyní a je a nebo sedět při rodinný oslavách sama a koukat se na bráchu jak tam sedí s přítelkyní a já nemohu. Že ať mě vezmou takovou jaká jsem celou, že jsem taková od narozeni a že jsem se pro to nerozhodla a ani nevybrala. A jestli chtějí víc o tom vědět tak ať si o tom něco přečtou na internetu. A oni to vzali tak, že žádný problém nevidí a že tak jak naše rodina funguje je v pořádku a že akorát tímhle přetrhávám v rodině vztahy a že svoji orientaci mám vyčtenou z internetu a že nežijí vůbec reálný život. A pokud já neuznávaná že kluk chodí s holkou tak nevidí důvod proč by oni měli respektovat to, že holka chodí s holkou. Přitom to je blbost já respektují že kluk chodí s holkou mám několik kamarádů a kamarádek který žijí takto. Když jsem argumentovala tím, že to tak není, že každý to má jinak tak tuhle myšlenku zavrhli a řekli že je jen muž a žena. Po tomhle vystoupení jsem se zařekla a řekla si že tam nepůjdu ať jednou udělají ten krok oni a ať to vše vezmou tak jak to je. Od té doby se nebavíme ségra se mnou přestala mluvit má podobný názor jako rodiče ale myslím si, že to je tím , že ona bydlí pořád u nich a brácha se ozve jen když něco potřebuje. A teď sama v sobě řeším, jestli jim mám říct o tom, že budou prarodiče. Vím že by naší dítě vzali máma básní už několik let že má věk na babičku a tak. Jenže nechci aby to rozdělovalo moji rodinu. A taky nechci chodit už první já nechci poslouchat pořád, že jsem špatná a dělat že můj život s přítelkyní není. Na 98 procent v sobě vím, že jim říkat o miminku nechci a že moje rozhodnutí je správné ale co když někde dělám chybu chtěla bych slyšet něčí nezaujatý názor. Moc děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 29.07.2019

Vložil: Flyn

Titulek: Re: Miminko

Ahoj Nikol, je to složitý, ale myslím, nejsem expert, ale mojí mamině trvalo možná 4 roky než se smířila s tím, že jsem na holky. A dneska se s ní o holkách bavim úplně normálně jako s nejlepší kámoškou. Možná to chce ještě čas, ale jsi s přítelkyní dva roky, takže už měli rodiče celkem dost času. Chyba není v tobě, ale v tvojí rodině. Bohužel jsou rodiče a i sourozenci, a může se stát, že Tě nikdy nepřijmou. Budeš to mít těžký, ale pokud se s přítelkyní milujete , tak to zvládneš. Nejsi na to sama. O miminku bych jim řekla, až to bude aktuální a uvidíš jak se k tomu postaví. Třeba to prolomí ledy. Ale pokud se Tvoje rodina k tomu staví takhle, tak dokud nezmění postoj asi bych se s nima nestýkala. Určitě jsi jim to vysvětlovala, ale efekt žádný, musí na to přijít sami. Tak Ti držim palce ať rodiče zmoudří. Nemáš někoho jiného v rodině, kdo by se Tě zastal? Třeba teta, strejda, babička, možná kdyby s nima promluvil někdo jiný tak by jim třeba domluvil. A jestli jsou Tvoji rodiče třeba věřící, tak to bude ještě horší jim to vysvětlit. Protože všichni homosexuálové končí v pekle... ale i my jsme "dílo Boha".
Takže buď silná a poslouchej srdce. Měj se krásně

Odpovědět

—————

Datum: 31.07.2019

Vložil: Teri

Titulek: Re: Miminko

Ahoj Nikolo, jestli cítíš, že jim o miminku říkat nechceš, tak jim to neříkej. Mohlo by se stát, že Tě zase Tvoje rodina bude soudit. Budou řešit, že budeš vychovávat dítě s holkou, že to je divný, že dítě nebude mít tátu a budou to řešit jako tragédii - chudák miminko.Co z něj asi vyroste a tak. Ale neuvědomí si, že pokud chcete s přítelkyní miminko, tak toho drobečka budete milovat nadevše.
A dáte mu lásku, domov, zázemí, budete tu pro něj. Spousta rodin se s tím těžko vyrovnává, že mají v rodině lesbu nebo geye, ale to je jejich problém. Né Tvůj. Buď s přítelkyní a buďte štastný!!!

Odpovědět

—————

Datum: 02.07.2019

Vložil: Lucie

Titulek: Kdo jsem?

Ahojky. Jakmile jsem našla vaše stránky a přečetla si váš úvodní článek, co se týká toho že mám problém se bavit s jinýma holkama. Chci se přiznat. Vždycky jsem měla více kamarádů než kamarádek. Nevím proč ale s holkama jsem se bála bavit a tak úplně jsem nevěděla, o čem se s nimi mám bavit. Neřešila jsem nikdy make-up proto ho dodnes neumím napitlat na sebe a nesnáším nošení rtěnky. Miluji ale když mám na sobě šaty a připadám si sama sexy. Měla jsem několik kluků ale vždy jsem vědela že to není vztah na celý život, a že mi v tom vztahu něco chybí. Já nevím co jsem a jak to mám vnímat. Zholek kam jednoduše strach. Nevím co s tím

Odpovědět

—————

Datum: 26.07.2019

Vložil: Jassi

Titulek: Re: Kdo jsem?

Ahoj Lucko, nevíš co jsi? Jsi především člověk!!!! Nevím kolik Ti je let, a asi máš spoustu pocitů kterým možná nerozumíš, ale určitě si v nich uděláš jasno. A časem všechny strachy překonáš. A možná zjistíš, že jsi lesbička nebo bi ale ani jedno není katastrofa. Dneska Tě už za to nikdo na hranici neupálí.
Srovnej si v srdci, co cítíš k holkám a ke klukům. Držim Ti palce to zvládneš!!!!!!!!!!!!!!!! První krok jsi udělala jen tím, že jsi sem napsala. měj se hezky Jassi

Odpovědět

—————

Datum: 27.07.2019

Vložil: A...

Titulek: Re: Kdo jsem?

Ahoj :-)
jestli žena ráda nosí make up nebo šaty toho se sexuální orientací moc společného nemá. Těžko říct, co v tomhle směru vyvozovat z množství kamarádů a kamarádek :-)

Asi je fajn promyslet si, jestli tě nějaká žena někdy přitahovala atp. Já jsem si třeba později uvědomila, že i v dospívání se mi líbily holky, jenom mi to nějak nedocházelo.

Kdybys to chtěla probrat, klidně sem hoď email.
Zdraví A

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2018

Vložil: JASSI

Titulek: VÝKŘIK DO TMY

ZUZKO KDE JSI?

Odpovědět

—————