Komu se svěřit o své nejistotě?

Datum: 24.10.2012

Vložil: Pája

Titulek: nevím co dělat

ahojky Dizi vaše stránky se mi moc líbí, je fajn, že takové věci jsou a člověk se pak může obrátit na někoho, kdo má – měl podobný problém.
Už dlouho přemýšlím, že sem taky napíšu a přečetla jsem si tu všechno, ale teď když jsem se k tomu odhodlala , tak nemám slov a nevím kde začít a jestliže se budu tak dlouho rozepisovat, tak si to ani nikdo nepřečte.
Proč píšu je asi jasné, jsem totálně zmatená,jsem-nejsem, budu-nebudu, nevím. Největší problém asi je, že už bych v tomhle věku zmatená být neměla nebo bych s tím už dávno měla něco dělat. Bude mi 24 let a neměla jsem žádný vztah, ani s ženou ani s mužem a proč? Sama nevím, možná mám strach, malé sebevědomí,stydím se nebo nebyla příležitost, teda příležitost s muži byla, ale jakmile se někdo o něco pokusil, okamžitě jsem vycouvala. Takže nemůžu říct.
Proč si myslím že jsem. No nikdy mě na mužích nic nepřitahovalo, možná jsem deformovaná z toho, že pracuji ve zdravotnictví. V dětství jsem se kamarádila skoro jen se samými kluky, ale od střední školy se pohybuji skoro pořád mezi samými holkami a cítím se v jejich společnosti lépe. A v nemocnici to pokračuje.
Líbí se mi ženy, holky, jak psychicky, tak i fyzicky, na ulici se nikdy nepodívám po chlapovi, ale po ženské, přitahují mě i některé mé kolegyně z práce. Viděla jsem spousty lesbických filmů, seriálů. Koukám n různá fóra a sdružení i se mi zdají různé sny. Ale jak to můžu vědět, když jsem se k žádnému kroku nikdy neodhodlala. Nevím jak, se vztahy nemám zkušenosti, prostě se bojím. A pak všichni mají tak vysoké nároky, nikdo nechce obyčejnou, hodnou holku, teda aspoň podle inzerátů v různých seznamkách
Jsem osamělý samotář, který neví co dělat a rád by si někdy s někým popovídal.





Zpět na diskuzi